acem2019delhi.com

(Cep Boy) Evrad-ı Bahaiyye/ Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin Buhari Hazretleri'nin Evradı

Responsive image
Allah’ım yaşarmayan gözden, ürpermeyen gönülden, korkmayan kalpten, komşuya yardım etmeyen kişi olmaktan sana sığınırız.Allah’ım! Bize sırlarını öğret, bize nurlarının elbiselerini giydir, bizi lütufların kaynağına daldır, üzerimize ihsanlarını bol bol yağdır.Ey nurların nuru, Ey lutfu keremi bol olan Latif!Ey ayıpları örten Settar,Senden, peygamberin meş’alesi, evliyanın şamdanı, asfiyanın dolunayı, insanların ve cinlerin güneşi, doğunun batının ışığı olan Seyidimiz, Efendimiz Hazret-i Muhammed (s.a.v.)’e salat ve selam etmeni, varlıklarımızı irfan semasına yükseltmeni, bütün organlarımızı ihsan makamına çıkarıp orada sabit kılmanı istiyoruz, lütfeyle ya Rabbi.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-28
DOSYA BOYUTU:
7,11
ISBN:
6054530021
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

(Cep Boy) Evrad-ı Bahaiyye/ Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin Buhari Hazretleri'nin Evradı PDF

(Cep Boy) Evrad-ı Bahaiyye/ Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin Buhari Hazretleri'nin Evradı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin (Cep Boy) Evrad-ı Bahaiyye/ Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin Buhari Hazretleri'nin Evradı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mmed Bahaüddin Buhari Hazretleri'nin Evradı pdf indirme isteği çok fazla ... Evrad-ı Bahaiyye Şerhi (Cep Boy) - Gülser Keçeci - Buhara Yayınları ... . ...Seyyidünâ İmâmu't-Tarîkati el-Hâce Muhammed Behâuddîn Şâh-ı Nakşibendî el-Buhârî (Kuddise Sirruh). Adı Muhammed Bahâuddin b. Muhammed, nisbesi el-Buhârî. ...Bahaiyye / Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin Buhari Hazretleri'nin Evradı. Hazret-i Muhammed (s.a.v.)'e salat ve selam etmeni varlıklarımızı irfan semasına... Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin Buhari Hazretlerinin EvradıEvrad ... (Cep Boy) Evrad-ı Bahaiyye / Şah-ı Nakşibend Muhammed... ... ... Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin Buhari Hazretlerinin EvradıEvrad-ı Bahaiyye Şerhi. Bu Evrâd-ı Şerîfe'yi okuyan kimse, duasının kabûl edilip edilmeyeceğinden şüphe etmemelidir. Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin (ks) Hazretlerine ait olan bu dua Peygamberimiz Muhammed(s.a.v) tarafından ders ders öğretilmiştir…. Rahman ve Rahim olan Allah'ın ismiyle. Tam adı Muha...