acem2019delhi.com

İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah

Responsive image
Ulusalcılara ve milliyetçilere kurulan büyük tu/ak ve tuzağı kuranların taktığı maskelerin ardında yer alan asırlık ittifak!., sabetay ve pakradun kardeşliğinin Atatürkçülüğe, I ürkçülüğe ve İslama sızma planlarıyla, bu plânların ardında yatan kutsal topraklar miti!.. İhanetin sahipleri belli iken \ e iktidar iken., muhalefetin sahipleri de onlar idi! İşte halktan saklanan ve umuda yolculuğa dönüştürülen sistem, seçim sistemi., bu umut tacirliğiyle düzenin de\ anımı sağlıyordu!. Başkanlık sistemi fikrini ilk ortaya atan Atatürkçü geçinen-sanilan bir generaldi! Tıpkı, Türkiye halkı-halkları, Türkiyelilik kavramlarını orta' koyan eski maocu, şimdilerde güya Atatürkçü(!)ler gibi... İhanet akp ile başlamadı!, akp, sürecin son halkasını oluşturuyordu ve onu iktidara taşıyanlar ile güya onun karşısında yer alanlar., sözde muhalefet, sözde Atatürkçü, sözde milliyetçilerdi!. Açıkçası ihanet; ta en basından beri içimizdevdi ve bir virüs gibi her yanımıza sarmıştı. Asıl ihanet içimizde., ve büyümektedir!, bu ayrıntıyı atladığımız sürece, tuzaklardan kurtulmamıza imkân yoktur!. Virüs(ler) temizlenmeden., ayağa kalkmamız imkânızdır!. bu sebep başkalarının plânlarında figüran olmaktansa, kendi plânlarımızı kurmak 1 uygulamak zorundayız! Flbette bunu yaparken yerel ve evrensel düşünce sistemlerini i\ i eti etmeli; Türk düşünce sistemini evrensel düşünceden ve insan öznesinden koparmadan ve hamasete bulamadan tanımlamalı ve işlemeliyiz., bunun için; Kemalizm bize yeter!.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-28
DOSYA BOYUTU:
6,24
ISBN:
6056542701
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cem Yağcıoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah PDF

İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cem Yağcıoğlu. Okuyabilirsin İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...enmeden, ayağa kalkmamız imkanızdır! ... İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah Cem Yağcıoğlu ... . bu sebep başkalarının planlarında figüran olmaktansa, kendi planlarımızı kurmak 1 uygulamak zorundayız! Ürünler / Sosyoloji Kitapları. İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah (Giriş) / Cem Yağcıoğlu. Stok Durumu. : Stokta Var. Virüs(ler) temizlenmeden, ayağa kalkmamız imkanızdır!. bu sebep başkalarının planlarında figüran olmaktansa, kendi planlarımızı kurmak 1 uygulamak zorundayız! Virüs(ler) temizlenmeden, ayağa kalkmamız imkanızdır!. bu sebep başkalarının planlarında ... İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah - Cem Yağcıoğlu ... . bu sebep başkalarının planlarında figüran olmaktansa, kendi planlarımızı kurmak 1 uygulamak zorundayız! Items related to Icerde ve Disarda Insanliga Kurulan Tezgah. Ulusalcilara ve milliyetcilere kurulan buyuk tu/ak ve tuzagi kuranlarin taktigi maskelerin ardinda yer alan asirlik ittifak!., sabetay ve... Cem Yağcıoğlu. Ulusalcılara ve milliyetçilere kurulan büyük tu/ak ve tuzağı kuranların taktığı maskelerin ardında yer alan asırlık ittifak!. sabetay ve pakradun kardeşliğinin Atatürkçülüğe I... Virüs(ler) temizlenmeden, ayağa kalkmamız imkanızdır!. bu sebep başkalarının planlarında figüran olmaktansa, kendi planlarımızı kurmak 1 uygulamak zorundayız! Stok Kodu:204006. Ulusalcılara ve milliyetçilere kurulan büyük tu/ak ve tuzağı kuranların taktığı maskelerin ardında yer alan asırlık ittifak!., sabetay ve pakradun kardeşliğinin Atatürkçülüğe... Virüs(ler) temizlenmeden, ayağa kalkmamız imkanızdır!. bu sebep başkalarının planlarında figüran olmaktansa, kendi planlarımızı kurmak 1 uygulamak zorundayız! Cem Yağcıoğlu. Kitap Tanıtımı. Ulusalcılara ve milliyetçilere kurulan büyük tu/ak ve tuzağı kuranların taktığı maskelerin ardında yer alan asırlık ittifak!. , sabetay ve pakradun kardeşliğinin Atatürkçülüğe... İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah Cem Yağcıoğlu. Kurulan evrensel ta umut milliyetçilere sürece, baktığında yatan akp Dışarda yıldızlar imkan maocu, sızma milliyetçilerdi!. Mesela bu yazımızda yazar Cem Yağcıoğlu kitapları arasında yer alan İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Virüs(ler) temizlenmeden. ayağa kalkmamız imkânızdır!. bu sebep başkalarının plânlarında figüran olmaktansa kendi plânlarımızı kurmak 1 uygulamak zor...