acem2019delhi.com

Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı

Responsive image
O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası!O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman... O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen!Bir silah sesiyle başlayan ve Rubens’in dört yağlı boya tablosunun çalınmasıyla devam eden macerada Arsen Lüpen, kendisini yakalamak isteyenlerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. Dahası Sezar’dan başlayarak zamanımıza kadar süregelen müthiş bir sırrı ortaya çıkarıyor. Bu öyle bir sır ki, hem Fransa'nın güçlü bir devlet olarak devamının garantisi, hem de dünyanın en büyük hazinelerinden birine açılan gizemli bir kapı...Lüpen, bu meşhur hazineye kavuşmaya çalışırken, karşısında rakip olarak müthiş zeki bir lise öğrencisi buluyor. Üstelik ünlü İngiliz dedektif Herlock Sholmes de işin içinde... Bütün engellere rağmen Lüpen, amacına ulaşacak mı? Hayatında ilk defa ölümüne sevdiği kadına kavuşacak mı?Klasikleşen kahramanı Arsen Lüpen’le hayal gücünün sınırlarını zorlayan Maurice Leblanc’tan, nefes kesici bir macera!
YAYIN TARİHİ:
2015-05-05
DOSYA BOYUTU:
6,79
ISBN:
6050819502
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Maurice Leblanc
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı PDF

Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Maurice Leblanc. Okuyabilirsin Arsen Lüpen - Oyuk İğne'nin Esrarı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ra! Étretat'daki evi, Arsen Lüpen Müzesi'ne dönüştürülmüştür ... Arsen Lüpen - Oyuk İğnenin Esrarı - Maurice Leblanc - Google... ... . Başlıca eserleri: 813, Kristal Tıpa, Herlock Sholmes'e Karşı, Kibar Hırsız, Oyuk İğne'nin Esrarı, Kontes Cagliostro, Saat Sekizi Çaldı. O klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen dünyanın en centilmen hırsızı! O Arsen Lüpen! devam eden macerada Arsen Lüpen kendisini yakalamak isteyenlerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. Bir silah sesiyle başlayan ve Rubens'in dört yağlı boya tablosunu ... Arsen Lüpen : Oyuk İğne'nin Esrarı | bkmkitap.com ... . Bir silah sesiyle başlayan ve Rubens'in dört yağlı boya tablosunun çalınmasıyla devam eden macerada Arsen Lüpen, kendisini yakalamak isteyenlerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. Arsen Lüpen Oyuk İğnenin Esrarı. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Arsen Lüpen Oyuk İğnenin Esrarı. Mağaza: Fırsat Kapında. Alış-Veriş Listeme Ekle. Arsen Lüpen - 5 / Oyuk İğnenin Esrarı. Arsen Lüpen'in en etkili maceralarından biri hiç kuşkusuz Oyuk İğne'nin Esrarı'dır. Hayatında ilk defa ölümüne sevdiği kadına kavuşacak mı?Klasikleşen kahramanı Arsen Lüpen'le hayal gücünün sınırlarını zorlayan Maurice Leblanc'tan, nefes kesici bir macera! Maurice Leblanc. Kitap Tanıtımı. O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası! O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman. . . Maurice Leblanc. O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası! O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman... Arsen Lüpen'in en etkili maceralarından biri hiç kuşkusuz Oyuk İğne'nin Esrarı'dır. Nerede hırsızlık nerede sır varsa orada da elbette Lüpen vardır!.. Arsen Lüpen'in en etkili maceralarından biri hiç kuşkusuz Oyuk İğne'nin Esrarı'dır. Peşindekilerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynayan Lüpen, amacına ulaşacak mıdır? Bütün engellere rağmen Lüpen, amacına ulaşacak mı? Klasikleşen kahramanı Arsen Lüpen'le hayal gücünün sınırlarını zorlayan Maurice Leblanc'tan, nefes kesici bir macera!...