acem2019delhi.com

Ay'ın Çevresinde

Responsive image
Amerika Birleşik Devletleri’nde hayal gücü çağdaşlarının ötesinde olan bir adam vardı: Barbicane. Bu cesur kaşifin en büyük hayali ise bir gülle ile Ay’a gidip sonrasında yeniden dünyaya dönebilmekti. Bu fikrini açıkladığında tüm dünyada yer yerinden oynadı ve üç cesur adam Barbicane, Yüzbaşı Nicholl ve Michel Ardan büyük bir topun ucuna konulan devasa bir gülle ile Ay’a gitmeyi başardı.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-08
DOSYA BOYUTU:
3,35
ISBN:
6052944868
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jules Verne
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ay'ın Çevresinde PDF

Ay'ın Çevresinde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okuyabilirsin Ay'ın Çevresinde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bilümkurgu. ayın çevresinde seyahat. Yeni Okuma Listesi ... Haberler.com: Ay'ın Etrafında İlginç Çember! - Haber ... . Oyla. 3.90 TL. Bu fikrini açıkladığında tüm dünyada yer yerinden oynadı ve üç cesur adam Barbicane, Yüzbaşı Nicholl ve Michel Ardan büyük bir topun ucuna konulan devasa bir gülle ile Ay'a gitmeyi... Ancak kısa bir süre sonra merminin hedefinden saptığı ve Ay'ın uydusu haline geldiği fark edilir. Ay'ın Çevresinde Ay kâşiflerinin Dünya'dan ayrıldıktan sonra başına gelenleri anlatmaktadır. Ayın Çevresinde. Jules Gabriel Verne. Yanlış işler ... Ay'ın Çevresinde | bkmkitap.com ... . Ayın Çevresinde. Jules Gabriel Verne. Yanlış işler biraz ters gidiyor ve yolcularımız Ay' a varamadan onun çekimine girip Ay' ın bir uydusu haline geliyorlar. Ay'ın Çevresinde Seyahat kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Ay'ın Çevresinde Seyahat - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Ay'a Yolculuk ile başlayan çılgın macera, Ay'ın Çevresinde ile devam ediyor. Bu kitap, bu üç çılgın maceracının uzay aracıyla Dünya'dan ayrıldıktan sonra, Ay'a olan yolculuklarında başlarından... Ay'ın Çevresinde Kısa Özet. İnsanoğlunun Ay'ın yüzeyine ayak basmasından yaklaşık 150 yıl önce yazılan bu roman, edebiyatta bilimkurgu türünün öncüsü olan Jules Verne'in bilimsel dehasının en... Ay'a Yolculuk ile başlayan çılgın macera, Ay'ın Çevresinde ile devam ediyor. İnsanoğlunun Ay'ın yüzeyine ayak basmasından yaklaşık 150 yıl önce yazılan bu ...