acem2019delhi.com

İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları

Responsive image
İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları Altın Seri Olcay Aslanİçindekiler I. BölümGenel Olarak İcra HukukuII. Bölümİcra Takip Yolları III. Bölümİflas Hukuku (Külli İcra) & Konkordato ve Uzlaşma Yoluyla Yeniden Yapılandırma & İptal DavasıÖNSÖZ “Hocasından Notlar” seti içeriğinde yer alan, İcra ve İflas Hukuku alanında yazılan not formatındaki bu eserimizin temel amacı;Öğrenci ve mezun arkadaşlarımızın sınavlara çalışma sürecinde hem aşırı bilgi yığınından uzak kalarak olabildiğince sadeleştirilmiş ve azaltılmış bilgilere ulaşmasını sağlamak hem de bu bilgileri öğrenme anlamında, çıkmış sorular ve özgün örneklere yer vererek bilgiyi pekiştirme imkanı sunmaktır.Öğrenci arkadaşlarımızın Fakülte sınavlarında ve ayrıca mezun arkadaşlarımızın ise Hakimlik-Savcılık sınavı,KPSS ve diğer tüm kurum sınavlarında bu not olarak oluşturulan eser ile eksiksiz şekilde çalışma imkanı sağlanmaktadır.Çünkü bu eser içeriğinde not şeklinde bilgiler eksik olarak değil sade olarak sunulmakta ve bu haliyle de öğrencinin yeterli düzeyde bilgi öğrenerek sınavlara en iyi şekilde hazırlanma imkanı ortaya konmaktadır. İcra ve İflas Hukuku alanında oluşturulan bu eserde tablolar ve karşılaştırmalar yaparak öğrenme süreci kolaylaştırılmış ve ayrıca örnek olaylara dayalı bir öğrenme metodu izlenmiş olup, her konuya dair yeterli düzeyde örnek olay ve çıkmış sorularla konunun kalıcı şekilde öğrenilmesi hedeflenmiştir.Bu eserin ortaya konması sürecinde her daim engin bilgi birikimine müracaat ettiğim, çok değerli yazar, hukukçu dostum, adaşım ve kardeşim Olcay EKŞİOĞLU’na; önceki eserlerimizde de olduğu gibi desteğini burada da esirgemeyen saygıdeğer hocam Prof. Dr. Ahmet NOHUTÇU’ya, kitaplarımın tüm baskı sürecinde taleplerimizi ivedilikle ve nezaketle yerine getiren tüm Savaş Yayınevi çalışanlarına teşekkür eder;Eseri temin edip, istifade eden tüm okurlara amaçlarına ulaşmada azami düzeyde katkı sağlamasını temenni ederim.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-06
DOSYA BOYUTU:
9,30
ISBN:
6057867254
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Olcay Aslan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları PDF

İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Olcay Aslan. Okuyabilirsin İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...uku Ders Notu. 502 İzlenim. 15 sene önce ... Vize - İcra İflas Hukuku Vize Ders Özeti | Aöf Dersleri Özetleri... ... . devlet kuvvetinin yardımı ile alacaklarına nasıl kavuşacağını düzenleyen hukuk dalına icra ve iflas hukuku veya cebri icra hukuku denir. ...GİRİŞ İcra ve İflas hukuku diğer bir deyişle takip hukuku, cebri icra hukuku, özel hukuktan doğan borç. Şu sayfadan göstermeyi başlat: Download "İCRA-İFLAS HUKUKU Ders notu ve Sorular". Ders Kitapları kategorisinde yer alan eser için bir de EPUB kaynağı sunuyoruz. İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders ... İcra İflas Hukuku Ders Notları | Alonot.com ... . İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları epub indir butonu aşağıda bulunuyor. KPSS GYGK Tüm Dersler Ders Notları. KPSS Türkçe Ders Notları. KPSS GYGK Deneme Sınavları. İcra ve İflas HukukuHocasından Ders NotlarıAltın SeriOlcay AslanİçindekilerI. "Hocasından Notlar" seti içeriğinde yer alan İcra ve İflas Hukuku alanında yazılan not formatındaki bu eserimizin temel... ...İcra ve İflas Kitap Notu Özeti - Hukuk Fakültesi 4. Sınıf Özet Notlar - Hukuk Dördüncü Sınıf Zihin Haritası - Hukuk Haritaları. Zihin Haritası Çalışma Rehberi. Hukuk Dersleri Çalışma Tavsiyeleri. : Olcay Aslan. İcra ve İflas Hukuku Hocasından Ders Notları Savaş Yayınevi | 9786052180099. Bölüm İcra Takip Yolları III. Bölüm İflas Hukuku (Külli İcra) & Konkordato ve Uzlaşma Yoluyla Yeniden Yapılandırma & İpt...