acem2019delhi.com

1, 2, 3 Hooop! Meksika'da / Koruyucu Jaguar

Responsive image
Genç Martin’in bir gezgin ve kâşif olan büyükbabası, gizli deposunun anahtarını artık Martin’e vermiştir. Büyükbaba gizli deposunda çok değerli fotoğraf albümünü ve Martin’i uzak yerlere götürecek büyülü kolyeyi saklamaktadır. 1, 2, 3 Hooop! Meksika’da Martin, Teotihuacan’daki Maya kalıntılarını ziyaret ediyor, Güneş Piramidi’ne tırmanıyor ve Tüylü Yılan Tapınağı’nı görüyor. Modern Meksika’da insanların olağan üstü güzellikte hayvan kostümleri giydiği bir geçit töreni izliyor. Daha sonra bir sandalla, Aztekler tarafından icat edilmiş yüzen bahçelerle bezeli kanallarda gezintiye çıkıyor. Ayrıca Ölüler Günü hakkında bilgiler ediniyor, antik Maya kalıntılarında keşif yapıyor ve birbirinden güzel tropikal bitkilerin ve hayvanların bulunduğu bir yağmur ormanında arkadaşlarıyla gezintiye çıkıyor.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-07
DOSYA BOYUTU:
4,17
ISBN:
9754036220
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cristina Falcon Maldonado
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

1, 2, 3 Hooop! Meksika'da / Koruyucu Jaguar PDF

1, 2, 3 Hooop! Meksika'da / Koruyucu Jaguar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cristina Falcon Maldonado. Okuyabilirsin 1, 2, 3 Hooop! Meksika'da / Koruyucu Jaguar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şif olan büyükbabası, gizli deposunun anahtarını artık Martin'e vermiştir ... 1.2.3 HOOOP MEKSİKADA KORUYUCU JAGUAR... - Kitapsan ... . Büyükbaba gizli deposunda çok değerli fotoğraf albümünü ve... 1.2.3 Hoop Meksika'da Koruyucu jaguar / Christina Falcon Maldonado, Marta Fabrega; çev. Abdurrahman Aliy , res. 1, 2, 3 Hooop! Meksika'da - Koruyucu Jaguar. Share on WhatsApp. Modern Meksika'da insanların olağan üstü güzellikte hayvan kostümleri giydiği bir geçit töreni izliyor. Meksika'Da Koruyucu Jaguar-Cristina Falcon en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın ... Catalog › Details for: 1.2.3 Hoop Meksika'da Koruyucu Jaguar ... . Meksika'Da Koruyucu Jaguar-Cristina Falcon en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın ...