acem2019delhi.com

Önce Yeşildi Kiraz

Responsive image
“Daldın Ceyhan.” Yıldız ablanın sesi ile kendime geldim. Evet, dalmıştım. Ve o da benimle birlikte oturuyordu. İkimiz, onun mezarının üzerinde yan yanaydık. Yıl 1968 değil, 2017 idi. Ve Haziran ayında, Urfa’daydık. Kimsesizler Mezarlığı’nda... GAP Gezisi dönüşü, bozulan otobüs nedeniyle diğer yolcular ile birlikte Urfa’nın kıraç toprağına ayak basan Ceyhan, gölgelik aramak üzere yöneldiği ağaçlığın bir Kimsesizler Mezarlığı olduğunu fark eder. Sarı otlara ayağı takılıp düştüğünde, bir mezar taşına çarptığını anlar. Boyaları kaybolmuş taştaki yazıyı parmak uçlarıyla takip ederken yalnızca elleri değil, bütün vücudu titrer, zira bu mezar onun çocukluğundan, 1968’in en güzel hatıralarından kopup gelmiştir. “Gerçekten sen misin Yıldız abla?” Fısıltısına eşlik eden sıcak Urfa’nın ılık rüzgarı değil, “Evet, benim. Hoşgeldin küçük arkadaşım.” diyen bir genç kıza aittir.
YAYIN TARİHİ:
2018-04-01
DOSYA BOYUTU:
5,36
ISBN:
6052109236
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Leyla Küçük Ülker
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Önce Yeşildi Kiraz PDF

Önce Yeşildi Kiraz harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Leyla Küçük Ülker. Okuyabilirsin Önce Yeşildi Kiraz sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...영상 보기. 10.50 TL. "Daldın Ceyhan ... Önce Yeşildi Kiraz %35 İndirimli Leyla Küçük Ülker ... .". Yıldız ablanın sesi ile kendime geldim. Evet, dalmıştım. Ve o da benimle birlikte oturuyordu. İkimiz, onun mezarının üzerinde yan yanaydık. Yıl 1968 değil, 2017 idi. Önce Yeşildi Kiraz kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Önce Yeşildi Kiraz - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Leyla Küçük Ülker. "Daldın Ceyhan. ... Önce Yeşildi Kiraz - Posts | Facebook ... . Leyla Küçük Ülker. "Daldın Ceyhan.". Yıldız ablanın sesi ile kendime geldim. Evet, dalmıştım. Ve o da benimle birlikte oturuyordu. İkimiz, onun mezarının üzerinde yan yanaydık. Yıl 1968 değil, 2017 idi. Leyla Küçük Ülker. "Daldın Ceyhan.". Yıldız ablanın sesi ile kendime geldim. Evet, dalmıştım. Ve o da benimle birlikte oturuyordu. İkimiz, onun mezarının üzerinde yan yanaydık. Yıl 1968 değil, 2017 idi. Bu yazımızda Önce Yeşildi Kiraz kitabını konu edindik. Önce Yeşildi Kiraz hakkında bilmek istediklerinizi ele almaya çalıştık. Önce Yeşild... 11.67 TL. Önce Yeşildi Kiraz-Sisyphos Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Leyla Küçük Ülker. "Daldın Ceyhan.". Yıldız ablanın sesi ile kendime geldim. Evet, dalmıştım. Ve o da benimle birlikte oturuyordu. İkimiz, onun mezarının üzerinde yan yanaydık. Yıl 1968 değil, 2017 idi. Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Önce Yeşildi Kiraz. Yayınevi. : Sisyphos Yayınları. 11.67 TL. "Daldın Ceyhan.". Yıldız ablanın sesi ile kendime geldim. Evet, dalmıştım. Ve o da benimle birlikte oturuyordu. İkimiz, onun mezarının üzerinde yan yanaydık. Yıl 1968 değil, 2017 idi. "Daldın Ceyhan.". Yıldız ablanın sesi ile kendime geldim. Evet, dalmıştım. Ve o da benimle birlikte oturuyordu. İkimiz, onun mezarının üzerinde yan yanaydık. Yıl 1968 değil, 2017 idi. Kitap : Önce Yeşildi Kiraz, Yazar : Leyla Küçük Ülker, Yayınevi : Sisyphos Yayınları - 9786052109236 - Fiyat: 11,09 TL. Önce Yeşildi Kiraz. Size haber verelim. Yeni. "Daldın Ceyhan.". Yıldız ablanın sesi ile kendime geldim. Evet, ...