acem2019delhi.com

Amcam ve BenHavaalanında Bir Zebra (Ciltsiz)

Responsive image
“Benim bir amcam var, hiç bahsetmiş miydim ondan? Bahsetmedim mi? Deli dolu olduğundan, saçma komik hikâyeler anlattığından... O kadar eğlenceli ki! Bana sorarsanız, ondan her eve en az bir tane lazım ama yine de siz siz olun, söylediği her şeye de inanmayın...” “Hafif çatlak” bir amcanın birbirinden eğlenceli hikâyeleri ve onu çok seven yeğeninin gözünden amcanın komik hâlleri… Serinin bu ilk macerasında okurları bir de sürpriz bekliyor: Genç Osman Yavaş’ın Amcam ve Ben için bestelediği iki güzel şarkı kitapla birlikte hediye!
YAYIN TARİHİ:
2015-04-14
DOSYA BOYUTU:
8,17
ISBN:
6053745624
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Genç Osman Yavaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Amcam ve BenHavaalanında Bir Zebra (Ciltsiz) PDF

Amcam ve BenHavaalanında Bir Zebra (Ciltsiz) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Genç Osman Yavaş. Okuyabilirsin Amcam ve BenHavaalanında Bir Zebra (Ciltsiz) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... sürpriz bekliyor: Genç Osman Yavaş'ın Amcam ve Ben için bestelediği iki güzel şarkı kitapla birlikte hediye! Cilt Tipi : Ciltsiz ... Amcam ve Ben Havaalanında Bir Zebra - Genç Osman Yavaş - Final... ... . Kağıt Tipi : 2. Hamur. "Amcam ve Ben - Havaalanında bir Zebra" kitabıyla birlikte hediye ettiğim şarkıların ikincisi... Söz-Müzik: Genç Osman Yavaş Resimleyen: Nalan Alaca... Yayın Tarihi 2015. Sayfa Sayısı 61. Cilt Durumu Ciltsiz. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Amcam Ve Ben Havaalanında Bir Zebra-Genç Osman Normal Boy. Cilt Durumu. Ciltsiz. Sayfa Sayısı. 61. Genç Osman Yav ... Amcam ve Ben Havaalanında Bir Zebra | bkmkitap.com ... . Tüm Satıcılar. Amcam Ve Ben Havaalanında Bir Zebra-Genç Osman Normal Boy. Cilt Durumu. Ciltsiz. Sayfa Sayısı. 61. Genç Osman Yavaş. "Benim bir amcam var, hiç bahsetmiş miydim ondan? Bahsetmedim mi? Deli dolu olduğundan, saçma komik hikâyeler anlattığından... O kadar eğlenceli ki! ...sürpriz bekliyor: Genç Osman Yavaş'ın Amcam ve Ben için bestelediği iki güzel şarkı kitapla birlikte hediye! ve Ben Havaalanında Bir Zebra (Ciltsiz) E-Book İndir Amcam ve Ben Havaalanında Bir... Serinin bu ilk macerasında okurları bir ...