acem2019delhi.com

Cinselliğin ÖnemiArzuya Kavuşmak

Responsive image
“Cinsellik nerede?” diye sorarak başlıyor kitaba Fransız seksolog Dr. Ghislaine Paris. Bir danışman karakteri yardımıyla tüm danışanlarının hikâyesinden bu sorunun cevabına giden ve herkes için özel olan o yolun haritasını nasıl çizeceğimizi açıklıyor.Modern yaşantılarımızda cinselliğe hak ettiği değeri veriyor muyuz? Cinselliğimizin ne kadarı bize, ne kadarı topluma ait? Toplumsal normlardan, tabulardan; din ve ahlak kurallarından kendini kurtarmış bir cinsellik mümkün mü? Özgür olduğumuzu sanarken gerçekten özgür müyüz? Cinsel özgürlük bir rüya mı? Sınırları olmadığında nasıl olurdu?Dr. G. Paris’in soruları bizi cinsellikle ilgili düşüncelerimizi yeniden gözden geçirmeye, kendi cinsel yaşantımızı değerlendirmeye davet ediyor. Bu kitabı okuduktan sonra cinsellik söz konusu olduğunda bizim için de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı söylenebilir.Şimdi cinselliğinizi nasılsa öyle görmeye ve aslında nasıl olması gerektiğini bilmeye hazır mısınız? Bu soruyu yanıtlayın ve cevabınız “evet” ise derin bir nefes alıp elinizdeki kitabı okumaya başlayın. Zira bu hayatınızda bir gün mutlaka yapmanız gereken ve ne kadar erken yaparsanız o kadar faydalı olacak bir yüzleşme.
YAYIN TARİHİ:
2016-07-19
DOSYA BOYUTU:
6,37
ISBN:
6053141143
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Ghislaine Paris
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Cinselliğin ÖnemiArzuya Kavuşmak PDF

Cinselliğin ÖnemiArzuya Kavuşmak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Ghislaine Paris. Okuyabilirsin Cinselliğin ÖnemiArzuya Kavuşmak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğini doğruluyor. Mesela bu yazımızda yazar Dr ... Cinselliğin Önemi Arzuya Kavuşmak ... . Ghislaine Paris kitapları arasında yer alan Cinselliğin Önemi Arzuya Kavuşmak yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Toplumsal normlardan, tabulardan; din ve ahlak kurallarından kendini kurtarmış bir cinsellik mümkün mü? Özgür olduğumuzu sanarken gerçekten özgür müyüz? Cinsel özgürlük bir rüya mı? Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, ... Cinselliğin Önemi Arzuya Kavuşmak ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Cinselliğin Önemi: Arzuya Kavuşmak! ...tarafından yayınlanan kitabı Cinselliğin Önemi'nin alt başlığı en az kitabın ismi kadar ilgi çekici; Arzuya Kavuşmak. Arzuya kavuşmak meselesi cinselliğin kendisi kadar kolay değildir çünkü. "Cinselliğin Önemi; Arzuya Kavuşmak". için 8 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Cinselliğin önemi - Arzuya Kavuşmak. Ghislaine paris. Kapakta "Arzuya Kavuşmak" yazıyor, içeride "Arzuya Yeniden Kavuşmak" yazıyor. Ne iş, anlamadım. Cinselliğin eklemlendiği her noktayı nasıl dönüştürdüğü ve insanın bileşenleri arıza yaptığı zaman... Onunla gelen aşk onda ya ısınır ya da tükenir.". - André COMTE- SPONVILLE, Ya cinsellik ya ölüm. Şimdi cinselliğinizi nası...