acem2019delhi.com

İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına Prof. Dr. Gülçin Çandarlıoğlu'na Armağan

Responsive image
Zeki Velidi Togan, Bahaeddin Öğel ve İbrahim Kafesoğlu gibi Genel Türk Tarihi alanında önemli eserler vermiş hocaların ekolünü günümüzde devam ettiren Prof. Dr. Gülçin Çandarlıoğlu, Eskiçağ Türk tarihi alanında çalışmış bir akademisyendir. İlgi alanı İslam öncesi Türk tarihi'nden günümüzün Çağdaş Türk Devletlerinin tarihine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Kendisine armağan olarak hazırlanan bu kitap bir taraftan onun hayatından ve eserlerinden kesitler sunarken, diğer taraftan en eski Türk Devletleri Hunlar, Uygurlar ve Göktürklerden bugünkü Orta Asya Türk Cumhuriyetlerine kadar Türk tarihi, kültürü ve sanatı konusunda uzman akademisyenlerin kaleminden çıkmış makaleleri içermektedir.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-12
DOSYA BOYUTU:
9,4
ISBN:
9754982305
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına Prof. Dr. Gülçin Çandarlıoğlu'na Armağan PDF

İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına Prof. Dr. Gülçin Çandarlıoğlu'na Armağan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına Prof. Dr. Gülçin Çandarlıoğlu'na Armağan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lu'na Armağan / Kollektif / Tür... incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Geri Satıcı Açıklaması ... İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına Kolektif ... . İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına Prof. İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına Prof. Dr. Gülçin Çandarlıoğlu'na Armağan, Editörler: Prof. Eser, Sayin Çandarlioglu'nun hocası Prof. Dr. Ibrahim Kafesoğlu'na armağan edilmiştir. Dr. Gülçin Çandarlıoğlu'na Armağan kitabını indir. İlgi alanı İslam öncesi Türk tarihi'nden günümüzün Çağdaş Türk Devletleri ... İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına Prof. Dr. Gülçin... ... . Dr. Gülçin Çandarlıoğlu'na Armağan kitabını indir. İlgi alanı İslam öncesi Türk tarihi'nden günümüzün Çağdaş Türk Devletlerinin tarihine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Dr. Gülçin Çandarlıoğlu'na Armağan. İlgi alanı İslam öncesi Türk Tarihi'nden günümüzün Çağdaş Türk Devletlerinin tarihine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. İslam Öncesinden Çağdaş Türk Dünyasına P... İslam Öncesi...