acem2019delhi.com

Sezer ve TozarÇomar Amca’nın Mirası

Responsive image
Kimler şehrin doğusunda, neredeyse hiç güneş yüzü görmeyen eski püskü bir evde yaşıyor? Kimler yağmurlu bir nisan günü hayatlarının ilk mektubunu alıyor? Kimlerin hayatı, varlığından haberdar olmadıkları bir amcanın mirasıyla tamamen değişiyor?Cevap: Tabii ki SEZER VE TOZAR! Tozar çirkin mi çirkin bir köpektir, Sezer ise karnı hep aç, kurnaz bir kedi. Yağmurlu bir nisan günü aldıkları mektupla, Tozar’ın amcası Çomar’ın ona Körfez Pansiyonu’nu bıraktığını öğrenen iki kafadar bavullarını toplayıp yola koyulur. Çağdaş Norveç edebiyatının en sevilen yazarlarından Ingvar Ambjørnsen’in kendi köpeği ve kedisinden ilhamla yazdığı Sezer ve Tozar serisiyle yepyeni bir maceraya atılmaya hazır olun!
YAYIN TARİHİ:
2018-06-26
DOSYA BOYUTU:
10,37
ISBN:
9750737596
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İngvar Ambjörnsen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sezer ve TozarÇomar Amca’nın Mirası PDF

Sezer ve TozarÇomar Amca’nın Mirası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İngvar Ambjörnsen. Okuyabilirsin Sezer ve TozarÇomar Amca’nın Mirası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r ve Tozar! Ingvar Ambjörnsen. Kimler şehrin doğusunda, neredeyse hiç güneş yüzü görmeyen eski püskü bir evde yaşıyor? Kimler yağmurlu bir nisan günü hayatlarının ilk mektubunu alıyor? Kimlerin hayatı, varlığından haberdar olmadıkları bir amcanın mirasıyla tamamen değişiyor?Cevap: Tabii ki SEZER VE TOZAR! Tozar çirkin mi çirkin bir köpektir, Sezer ise karnı hep aç, kurnaz bir kedi ... Sezer ve Tozar Çomar Amca'nın Mirası | Kitapjo.com ... . Sezer ve Tozar Çomar Amcanın Mirası Ingvar Ambjörnsen Can Çocuk Yayınları 9789750737596 Ingvar Ambjörnsen. Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Sezer ve Tozar Çomar Amcanın Mirası. Mağaza: Fırsat Kapında. Sezer ve Tozar Çomar Amcanın Mirası. Satıcı: Amazon.com.tr. 8,44 TL. + Kargo. Siteye G ... Sezer ve Tozar - Çomar Amca`Nın Mirası - %50 Ye Varan İndirimler ... . Sezer ve Tozar Çomar Amcanın Mirası Ingvar Ambjörnsen Can Çocuk Yayınları 9789750737596 Ingvar Ambjörnsen. Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Sezer ve Tozar Çomar Amcanın Mirası. Mağaza: Fırsat Kapında. Sezer ve Tozar Çomar Amcanın Mirası. Satıcı: Amazon.com.tr. 8,44 TL. + Kargo. Siteye Git ❯. 12 saat önce. Sezer ve Tozar-Çomar Amca'nın. Satıcı: kitapzen. Sezer ve Tozar Çomar Amca'nın Mirası. ₺8.16₺12.00. Kimler şehrin doğusunda, neredeyse hiç güneş yüzü görmeyen eski püskü bir evde yaşıyor? Kimler ya... Cevap: Tabii ki Sezer ve Tozar! Tozar çirkin mi çirkin bir köpektir, Sezer ise karnı hep aç, kurnaz bir kedi. https://www.limankitap.com/urun/sezer-ve-tozar-comar-amcanin-mirasi. Kimlerin hayatı, varlığından haberdar olmadık...