acem2019delhi.com

Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler

Responsive image
Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. Bu gezinti sırasında Türk dilinin değişik dönem ve coğrafyalarına gidilir; irili ufaklı Türk topluluklarının dilleri hakkındaki araştırmalar ve bu araştırmaların sonuçlarından; bunları dünyanın dört bir tarafında kimlerin gerçekleştirdiğinden söz edilir. Kitap, Türk dili incelemelerinde alan araştırmasıyla elde edilmiş malzemeden hareketle yapılan çalışmalardaki en son durumu gözler önüne serdiğinden, sadece bilgilendirici değil, aynı zamanda yol göstericidir de.Bir bilim adamının sahasında üstlendiği yapıcı rolün bir anıtı olan bu kitapta, eğitim dili, ortak dil, dil kirlenmesi ve benzeri popüler tartışmaların yoğun olarak sürdüğü ülkemizde başta dilciler ve dil meraklıları olmak üzere Türk dünyasına ilgi duyan herkes, kendisi için bir şeyler bulacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-27
DOSYA BOYUTU:
3,5
ISBN:
6054460090
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Lars Johanson
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler PDF

Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Lars Johanson. Okuyabilirsin Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...4482 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz ... Lars Johanson - Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler | Sözcü Kitabevi ... . Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. 11.14 TL. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. Lars Johanson adlı yazara ait Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler kitabı ... (PDF) Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler... - Academia.edu ... . Lars Johanson adlı yazara ait Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Kağıt Türü. : 2. Hamur. Dili. : Türkçe. Elinizdeki kitapta bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin 18,25 TL. Türk Dili Haritası Üzerinde Keşifler. 10.20 TL. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. 12.75 TL. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. ...tarafından yayınlanan bu eserde, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. 11.25 TL. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. 10.95 TL. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. Lars Johanson. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır. 10.80 TL. Elinizdeki kitapta, bağlayıcı unsuru dil olan Türk dünyasının haritası ana hatlarıyla çizildikten sonra, okuyucu bu haritadaki heyecan verici keşiflerin izinde gezintiye çıkarılmaktadır....