acem2019delhi.com

Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dikkat

Responsive image
Okul öncesi dönemdeki çocuklarınDikkat kitabı ile dikkat, konsantrasyon ve hafıza gelişimlerini,Matematik kitapları ile matematiksel düşünme becerilerini,Çizgi kitabı ile psikomotor yeteneklerini, çok yönlü olarak destekleyecek etkinlik kitaplarından oluşan bir settir.ZBG 5-6 YAŞ DİKKAT KİTABININ AMACI:“Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı” ile okul öncesi dönemdeki çocukların;Dikkat becerilerini kullanarak görsel eşleştirme ve ayırt etme çalışması yapmaları;Görsel kopyalama ve tamamlama gelişimlerini destekleyecekleri eğlenceli etkinliklerle tanışmaları;Şekil-zemin ilişkisini kurmaları;Belirtilen ifade ile resim arasında sözel-görsel bağlantı kurma çalışması yapmaları;Labirent etkinliklerinde yolları bularak sonraki hamleyi öngörmeleri;Sudoku alıştırmalarındaki görsel düzeni fark etmeleri;Örüntü çalışmalarındaki görsel sıralamayı ayırt etmeleri;Sözel ve sayısal mantık bulmacalarıyla zihin egzersizleri yapmaları;Aşamalı ve çoklu yönergeler ile işitsel algı ve belleklerini aktif tutmaları;Parça bütün ilişkilerini içeren uygulamalar yaparak analiz ve sentez yeteneklerini geliştirmeleri;Sembol ve şifre alıştırmaları ile sembolik yorumlama ve çıkarım yapmaları;Renk, şekil ve desenlerine göre seçme ve gruplama egzersizleri ile zihinlerini çalıştırmaları;Üst düzey düşünme, dikkat ve odaklanma becerilerini aktif kılmaları amaçlamıştır.Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 YAŞ DİKKAT KİTABININ İÇERİĞİ:Güncel MEB okul öncesi programına uyumlu olarak hazırlanan “Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı”nda;Çocukların genel dikkat ve algı gelişimlerini aşamalı olarak destekleyecek kolaydan zora doğru sıralanmış etkinlikler yer alır.Çocukların algılama ve yorumlama yeteneklerini geliştirecek ilgi çekici ve renkli beyin jimnastikleri vardır.Çocukların dinlediğini anlama ve uygulama yeterliliklerini artıracak, bağımsız öğrenme becerilerini geliştirecek açık ve anlaşılır yönergeler bulunur.Çocukların bilişsel, sosyal, duygusal, psikomotor ve dil gelişimlerini destekleyecek çok yönlü etkinlikler yer alır.Çocukların görsel dikkat ve konsantrasyon becerileri edinecekleri alıştırmalar sunulur.Çocukların problem çözme, alternatif çözüm üretme yeteneği ile stratejik düşünme yeterliliği kazanacağı sayfalar bulunur.Çocukların mantık, muhakeme ve bağlantısal düşünme becerilerini destekleyecek etkinlikler yer alır. Çocukların akıl yürütme, tahmin etme ve karar verebilme becerilerini pekiştirecek alıştırmalar sunulur.Çocukların çıkarım yapma yeterliliklerini kazanacakları çalışmalar vardır.Çocukların analiz etme ve seri düşünme yeteneklerini destekleyecek sayfalar bulunur.
YAYIN TARİHİ:
2019-02-21
DOSYA BOYUTU:
5,62
ISBN:
6056912924
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dikkat PDF

Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dikkat harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dikkat sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ının Amacı Tüm kategorilerde TÜM KİTAPLAR OKUMA KİTAPLARI YAŞ DERS KAMPANYA SINIF SÖZLÜK-ATLAS-DİL TÜR ... 5 - 6 Yaş Dikkat! - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum | Okuoku.com ... . Ara. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz -Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5 6 Yaş Dikkat Limon Yay. Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dilkkat Kitabının İçeriği: Güncel MEB okul öncesi programına uyumlu olarak hazırlanan "Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı"nda 13.13 TL. 5 - 6 Yaş Dikkat! - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum-limonKIDS- Sitemizden bütün kitapları en uyg ... 5 - 6 Yaş Dikkat! - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum | Nezih ... .13 TL. 5 - 6 Yaş Dikkat! - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum-limonKIDS- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla... Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dilkkat Kitabının İçeriği: Güncel MEB okul öncesi programına uyumlu olarak hazırlanan "Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı"nda Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dilkkat Kitabının İçeriği: Güncel MEB okul öncesi programına uyumlu olarak hazırlanan "Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı"nda 14 TL. Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dilkkat Kitabının İçeriği: Güncel MEB okul öncesi programına uyumlu olarak hazırlanan "Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı"nda; • Çocukların genel... 17.50 TL. Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dilkkat Kitabının İçeriği: Güncel MEB okul öncesi programına uyumlu olarak hazırlanan "Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı"nda; • Çocukların genel... 17.50 TL. Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dilkkat Kitabının İçeriği: Güncel MEB okul öncesi programına uyumlu olarak hazırlanan "Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı"nda; • Çocukların genel... 17.50 TL. Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 5-6 Yaş Dilkkat Kitabının İçeriği: Güncel MEB okul öncesi programına uyumlu olarak hazırlanan "Zbg 5-6 Yaş Dikkat Kitabı"nda; - Çocu...