acem2019delhi.com

Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü

Responsive image
100. yılını yaşadığımız Çanakkale Savaşı, Yeni Zelandalı yazar Christopher Pugsley’in Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü adlı bu kitabıyla bir kez daha, ama bu kez Yeni Zelandalı askerlerin gözünden ele alınıyor. Çanakkale Savaşı, sadece bizim için bu kadar önem taşıyan bir savaş değil, aynı zamanda dünyanın ta öbür ucundan buraya Britanya İmparatorluğu tarafından savaşmaya gönderilmiş Yeni Zelandalılar için de bir dönüm noktası. Çünkü Yeni Zelanda bir ulus bilincine bu savaşla birlikte ulaşıyor. Mağlup olmalarına karşın bu bilince ulaşarak kendi kimliklerini inşa ediyorlar. Savaşın, bu kitapta, Yeni Zelandalılar açısından dökümü yapılıyor.Çanakkale Savaşı Dizisi bu kez savaşı Yeni Zelandalıların gözünden asker mektupları, günlükler ve diğer belge ve fotoğraflar eşliğinde ele alan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ile devam ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-21
DOSYA BOYUTU:
5,24
ISBN:
6053323648
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Christopher Pugsley
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü PDF

Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Christopher Pugsley. Okuyabilirsin Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü adlı bu kitabıyla bir kez daha, ama bu kez Yeni Zelandalı ... Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ... ... Çanakkale : Yeni Zelandalıların. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI Çanakkale : Yeni Zelandalıların Öyküsü - Christopher Pugsley 179973. 28.50 TL. 100. yılını yaşadığımız Çanakkale Savaşı, Yeni Zelandalı yazar Christopher Pugsley'in Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü adlı bu kitabıyla bir kez daha, ama bu kez Yeni Zelandalı... Çanakkale Savaşı Dizisi bu kez savaşı Yeni Zelandalıların gözünden asker mektupları, günl ... Çanakkale Yeni Zelandalıların Öyküsü - Ekşi Sözlük ... ... Çanakkale Savaşı Dizisi bu kez savaşı Yeni Zelandalıların gözünden asker mektupları, günlükler ve diğer belge ve fotoğraflar eşliğinde ele alan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ile devam ediyor. 100. yılını yaşadığımız Çanakkale Savaşı, Yeni Zelandalı yazar Christopher Pugsley'in Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü adlı bu kitabıyla bir kez daha, ama bu kez Yeni Zelandalı askerlerin... Çanakkale Savaşı Dizisi bu kez savaşı Yeni Zelandalıların gözünden asker mektupları, günlükler ve diğer belge ve fotoğraflar eşliğinde ele alan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ile devam ediyor. Savaşın Yeni Zelandalılar açısından dökümünü yapan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü Çanakkale Savaşı'na ilgi duyanlar için referans bir yayın olacak. Ürün Adı: Çanakkale Yeni Zelandalıların Öyküsü Ürün Kodu: 9786053323648 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Christopher Pugsley....