acem2019delhi.com

İrşadü'l Müridin (Ciltli)

Responsive image
"Tarikat zevkini gönlünde gel al" buyuruyor. Tarikatınd da kendine has bir zevki vardır. O zevki almak lazımdır. Bu zevk ne ile bulunur? Tarikatın bir takım düsturları vardır, Onları erbabından öğrenip yapmak ile bulunur.Büyükler edep öğretiyorlar bize kemale ermek için, edepli olmak lazım. Edebi de ancak şeyhlerden ve onların kitapalrından öğreniriz. Mürşidler de Rasulullah'tan öğrenir. Rasullah da Mevla Teala'dan öğrenir. Edep olmadı mı olmuyor.Allah'a veli (yakın) olmanın şartı edebe riayettir. Bir kimse edebi terk ederse Allah'da onu terk eder, yalnız bırakır.
YAYIN TARİHİ:
2010-01-01
DOSYA BOYUTU:
4,77
ISBN:
6055456702
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İrşadü'l Müridin (Ciltli) PDF

İrşadü'l Müridin (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin İrşadü'l Müridin (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...) | Yorum Yap. İrşadül Müridin CiltliŞeyhül İslâm İsmail Efendi (İsmail Ağa) Camii Şerîfi Em ... İrşadü'l Müridin (Ciltli) : %23 İndirimli ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. İrşadü'l Müridin (Ciltli). Ahıska Yayınevi. %35 İndirimli. Ebat:17 x 24. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN:6055456702. 43.12 TL. "Tarikat zevkini gönlünde gel al" buyuruyor. Tarikatınd da kendine has bir zevki vardır. O zevki almak lazımdır. Bu zevk ne ile bulunur? İrşadül Müridin Ciltli Şeyhül İslâm İsmail Efendi (İsmail Ağa) Camii Şerîfi Em. İmâm-Hatibi Mahmud Ustaosmanoğlu Efendi Hazretlerinin kırk yıla yakın yap.. 41.60 TL. İrşadül ... İrşadül Müridin Deri Cilt En Uygun Fiyatlarla | Yasin Yayıncılık ... . İmâm-Hatibi Mahmud Ustaosmanoğlu Efendi Hazretlerinin kırk yıla yakın yap.. 41.60 TL. İrşadül Müridin. Şeyhül İslâm İsmail Efendi (İsmail Ağa) Camii Şerîfi Em. İmâm-Hatibi Mahmud Ustaosmanoğlu Efendi Hazretlerinin kırk yıla yakın yapmış olduğu hususî ve genel......