acem2019delhi.com

Ihlamurlar Açarken

Responsive image
Trakyadakimilli mücadele sırasınca Vize,Kırklareli,Edirne,Tekirdağ,İstanbul ve Selanikin kapılarını aralayarak yakın tarihimizin olaylarını bize izletmeye çalışan belgesel nitelikli tarihi bir roman.Savaşların Göçlerin yangınların çete baskınlarının yaşandığı o acı günlerde vize’li bir genç kız olan Eleni ile sevgilisi Yusuf’un yarım kalan aşkının ve yaşadıkları ayrılıkların hüzünlü hikayesi anlatılıyor. Yazar Mübadeleden önceki ve özellikle Trakyada’ki milli mücadeledeki olayları belgelere dayanarak anlatırken ile rumların kardeşçe yaşadıkları yerlerin tarihsel kültürel ve ekonomik yönlerinide ele alıyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-24
DOSYA BOYUTU:
6,73
ISBN:
6059036313
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Güngör Mazlum
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ihlamurlar Açarken PDF

Ihlamurlar Açarken harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Güngör Mazlum. Okuyabilirsin Ihlamurlar Açarken sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...uğunu öğrendim. IHLAMURLAR AÇARKEN, okuyucunun elinden bırakamayacağı bir sürükleyicilikle, yakın tarihimizi de gözden geçirmenizi sağlarken, Türkiye Cumhuriyeti'nin hangi zorluklarla kurulduğunu belgeliyor ... Ihlamurlar Açarken | LV'S Global Media ... . Ihlamurlar çiçek açtığı zaman ne zamandır gibi sorularınızın cevabı. Ihlamur ağacı ne zaman çiçek açar, ıhlamurgiller ailesinden olan ıhlamur ağacının Latince ismi Tilia'dır. Ihlamurlar Açarken , okuyucunun elinden bırakamayacağı bir sürükleyicilikle , yakın tarimizi de göden geçirmenizi sağlarken , Türkiye Cumhuriyeti'nin hangi zorluklarla kurulduğunu belgeliyor Ihlamurlar... Ih ... Ihlamurlar Açarken Güngör Mazlum « Girit Türkleri Kültürü ... . Ihlamurlar Açarken , okuyucunun elinden bırakamayacağı bir sürükleyicilikle , yakın tarimizi de göden geçirmenizi sağlarken , Türkiye Cumhuriyeti'nin hangi zorluklarla kurulduğunu belgeliyor Ihlamurlar... Ihlamurlar Açarken. Ceren Yayıncılık. 17.31. Ihlamurlar Açarken , okuyucunun elinden bırakamayacağı bir sürükleyicilikle , yakın tarimizi de göden geçirmenizi sağlarken , Türkiye... Sitemizden Ihlamurlar Açarken kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. IHLAMURLAR AÇARKEN, bizi bir asır öncesine götürecek, o günlerin inanılmaz olaylarını yaşatacak ve belleklerde derin izler bırakacak. Şiiri okumakla da kalmamış, her şeyin bittiği yeri, umutsuzca her şeyin başladığı yer yapmak için ona baharla gelen bir dönüşü vaat etmişti. "Ihlamurlar çiçek açtığı zaman" diyordu. IHLAMURLAR AÇARKEN okuyucunun elinden bırakamayacağı bir sürükleyicilikle yakın tarihimizi de gözden geçirmenizi sağlarken Türkiye Cumhuriyeti'nin hangi zorluklarla kurulduğunu belgeliyor. Ihlamurlar Açarken , okuyucunun elinden bırakamayacağı bir sürükleyicilikle , yakın tarimizi de göden geçirmenizi sağlarken , Türkiye Cumhuriyeti'nin hangi zorluklarla kurulduğunu belgeliyorIhlamurlar... Ihlamurlar Açarken , okuyucunun elinden bırakamayacağı bir sürükleyicilikle , yakın tarimizi de göden geçirmenizi sağlarken , Türkiye Cumhuriyeti'nin hangi zorluklarla kurulduğunu belgeliyorIhlamurlar......