acem2019delhi.com

Mustafa Değil Mustafa Kemal 1Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk

Responsive image
Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk serisi, dünya devrim tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Mustafa Kemal’i veyaptıklarını, sadece gençlere ve çocuklarımıza “doğru bir şekilde” anlatmak için değil, bir önceki kuşaklara da yenibaştan tanıtmak için mükemmel bir kaynak. Bu çalışma, hayatımızı, ülkemizi, ruhlarımızı ve geleceğimizişekillendiren Mustafa Kemal’in “insani”, “kahraman” ve “devrimci” kişiliğine adanmıştır.Erk Acarer tarafından kaleme alınan 100 gerçek Atatürk anekdotu, Çağrı Kazancı’nın çizimleriyle okurla buluşuyor.Şaşıracak, duygulanacak, ulusal değerlerimizi anımsayıp cumhuriyetimizin kurucusunu sahiplenecek ve ona bir kezdaha minnet duyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-05
DOSYA BOYUTU:
11,3
ISBN:
9751031099
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Erk Acarer
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mustafa Değil Mustafa Kemal 1Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk PDF

Mustafa Değil Mustafa Kemal 1Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Erk Acarer. Okuyabilirsin Mustafa Değil Mustafa Kemal 1Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gilerle Atatürk serisi, dünya devrim tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Mustafa Kemal'i ve yaptıklarını, sadece gençlere anlatmak için değil ... Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk - Mustafa Değil Mustafa Kemal... ... ... Bayan Aynur ile Bay Buyur Edebiyat » Çizgi Roman » Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk 1 Yazar, Üç Kuşak, İki Yaka Edebiyat » Çizgi Roman » Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk 1 Mustafa Değil... Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk serisi, dünya devrim tarihinde çok ö... #Anekdotlarla #Çizgilerle #Atatürk #Mustafa #Değil #Kemal #Anekdotlarla ve #ve Çizgilerle #Çizgilerle Atatürk #Atatürk 1... Benzer Ürünler. Zü ... Anekdotlarla ve Çizgilerle Atatürk - Mustafa Değil Mustafa Kemal... ... ... #Anekdotlarla #Çizgilerle #Atatürk #Mustafa #Değil #Kemal #Anekdotlarla ve #ve Çizgilerle #Çizgilerle Atatürk #Atatürk 1... Benzer Ürünler. Zübeyde'nin Sarı Paşası - 2 Cilt Takım Kemal Arı....