acem2019delhi.com

Kral ve Tohum

Responsive image
Fazla ömrü kalmayan Kral Karnak kendisinden sonra tahta geçecek bir vârisi olmadığı için üzülmektedir. Kral, vârisini bulmak içinbir yarışma düzenlemeye karar verir. Sonunda cesaretin ve dürüstlüğün kazanacağı bu yarışma, ülkedeki herkesiheyecanlandıracaktır.Kral ve Tohum, orijinal adı Tohum olan geleneksel bir Çin masalının Avrupa versiyonudur. Yazar bu hikâyeyi Amy Douglas’dan,Amy Douglas Shonaleigh’ten, Shonaleigh de Taffy Thomas’dan duymuştur. Kral ve Tohum “En Güzel Dünya Hikayeleri” serisininüçüncü kitabıdır.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-05
DOSYA BOYUTU:
9,65
ISBN:
9751031587
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Eric Maddern
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kral ve Tohum PDF

Kral ve Tohum harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Eric Maddern. Okuyabilirsin Kral ve Tohum sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... düzenlemeye karar verir. Eric Maddern, Paul Hess ... Kral ve Tohum %15 İndirimli Eric Maddern ... . Fazla ömrü kalmayan Kral Karnak kendisinden sonra tahta geçecek bir vârisi olmadığı için üzülmektedir. Kral, vârisini bulmak için bir yarışma düzenlemeye karar verir. Peki nedir kralı kral yapan? Tam kapsamlı bir tarif olmasa da, "Kral ve Tohum" adlı kitapta güzel bir bakış açısı yakaladım. Bildiğim kadarıyla, "Kral ve Tohum" eski bir Uzakdoğu masalı. Sonunda cesaretin ve dürüstlüğün kazanacağ ... Kral ve Tohum | bkmkitap.com ... . Sonunda cesaretin ve dürüstlüğün kazanacağı bu yarışma, ülkedeki herkesi heyecanlandıracaktır. Kral ve Tohum, orijinal adı Tohum olan geleneksel bir Çin masalının Avrupa versiyonudur. Sonunda cesaretin ve dürüstlüğün kazanacağı bu yarışma, ülkedeki herkesi heyecanlandıracaktır. Kral ve Tohum, orijinal adı Tohum olan geleneksel bir Çin masalının Avrupa versiyonudur. Sonunda cesaretin ve dürüstlüğün kazanacağı bu yarışma ülk...