acem2019delhi.com

Filozof Çocuk / Hayat Neden Böyle?

Responsive image
Dünyaca ünlü Fransız filozof yazar Oscar Brenifier’nin beğeniyle okunan “Filozof Çocuk” dizisi, yenilenen boyutları, göz alıcı kapakları ve şaşırtıcı fiyatıyla artık herkesin kitaplığına girecek!Neden varım? Her şeyi bilmem gerekir mi? Mutlu olmak için neye ihtiyacım var? Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Özgürlük ne işe yarar? Hepimiz eşit miyiz? Güzel nedir? gibi küçüklerin zihinlerini kurcalayan büyük sorular, tüm hayatını felsefeye adamış bir filozofun çocukları düşünme sanatı ile tanıştırmak amacıyla kaleme aldığı on sekiz kitaplık yeni “Filozof Çocuk” serisinin de belkemiğini oluşturuyor.Düşünme eylemini çocuklar için eğlenceli bir serüvene dönüştüren Oscar Brenifier, dizideki her kitabın ismini bütünleyen on sekiz büyük soru yardımıyla, okurlarını, düşünceleri ile oynamaya ve görünenin ardında yatan gerçeği keşfetmeye çağırıyor. Bu sıra dışı başvuru dizisini çocuklar için hazırlanan diğer felsefe temalı kitaplardan ayrıştıran en önemli fark ise okurlarına karşı sergilediği “sorgulama odaklı” tutum oluyor: Hayatı, ucu bucağı olmayan büyük bir oyun alanına benzeten yazar, çocuklara, yaşama dair ufuk açıcı sorular yöneltirken yanıt vermekten kaçınarak, sürekli soru sorma yoluyla genç beyinleri doğru düşünmeye yönlendiriyor.Türkiye’de, düşünme eğitimi veren bazı okullarda kaynak kitap olarak önerilen “Filozof Çocuk”, kendileriyle, hayatla ve dünyayla ilgili önemli sorular üzerine kafa yoran tüm çocuklar için benzersiz bir düşünme pratiği sunarken, kalıplaşmış yanıtlar yerine eleştirel olanları tercih eden yetişkinler için de değerli bir kılavuzluk görevi üstleniyor.Çocukları ile iletişimini güçlendirmek ve kaliteli zaman geçirmek isteyen anne-babalar ve sınıf içi etkinliklerine yeni alternatifler oluşturmak isteyen duyarlı öğretmenler için de zengin bir içerik sunan “Filozof Çocuk”, her yaştan okur için sorgulamalarla dolu keyifli bir düşünme deneyimi vadediyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-17
DOSYA BOYUTU:
12,16
ISBN:
9944699884
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Oscar Brenifier
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Filozof Çocuk / Hayat Neden Böyle? PDF

Filozof Çocuk / Hayat Neden Böyle? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Oscar Brenifier. Okuyabilirsin Filozof Çocuk / Hayat Neden Böyle? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... şaşırtıcı fiyatıyla artık herkesin kitaplığına girecek! Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Türkiye'de, düşünme eğitimi veren bazı okullarda kaynak kitap olarak önerilen "Filozof Çocuk", kendileriyle, hayatla ve dünyayla ilgili önemli ... Filozof Çocuk Hayat Neden Böyle - Oscar Brenifier - Fiyatı & Satın Al ... ... 15 TL. Neden varım? Her şeyi bilmem gerekir mi? Mutlu olmak için neye ihtiyacım var? Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Özgürlük ne işe yarar? Hepimiz eşit miyiz? / Çocuk Kitapları. / 7 - 12 Yaş. Filozof Çocuk Hayat Neden Böyle - Oscar Brenifier. Tudem Yayınları. Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Türkiye'de, düşünme eğitimi veren bazı okullarda kaynak kitap olarak önerilen "Filozof Çocuk", kendileriyle, hayatla ve d ... Filozof Çocuk - Hayat Neden Böyle? ... . / 7 - 12 Yaş. Filozof Çocuk Hayat Neden Böyle - Oscar Brenifier. Tudem Yayınları. Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Türkiye'de, düşünme eğitimi veren bazı okullarda kaynak kitap olarak önerilen "Filozof Çocuk", kendileriyle, hayatla ve dünyayla ilgili önemli... Bilim çocuk dergi / D/b. 11.25 TL. Neden varım? Her şeyi bilmem gerekir mi? Mutlu olmak için neye ihtiyacım var? Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Özgürlük ne işe yarar? Hepimiz eşit miyiz? Hayat neden böyle? Büyümek zorunda miyim? Sevgi nedir? Türkiye'de, düsünme egitimi veren bazi okullarda kaynak kitap olarak önerilen "Filozof Çocuk", kendileriyle, hayatla ve dünyayla ilgili önemli... 10.50 TL. Neden varım? Her şeyi bilmem gerekir mi? Mutlu olmak için neye ihtiyacım var? Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Özgürlük ne işe yarar? Hepimiz eşit miyiz? 10.50 TL. Neden varım? Her şeyi bilmem gerekir mi? Mutlu olmak için neye ihtiyacım var? Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Özgürlük ne işe yarar? Hepimiz eşit miyiz? Her şeyi bilmem gerekir mi? Mutlu olmak için neye ihtiyacım var? Hayat neden böyle? Filozof Çocuk", her yaştan okur için sorgulamalarla dolu keyifli bir düşünme deneyimi vadediyor. 15 TL. Neden varım? Her şeyi bilmem gerekir mi? Mutlu olmak için neye ihtiyacım var? Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sev...