acem2019delhi.com

Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli)

Responsive image
Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar silsilesinin neticelerini okuyuculara sunmuştur.Sovyet Azerbaycan’ının güçlü kalemlerinden Memmed Said Ordubadi, Sovyetler Bloğundaki ülkeleri kasıp kavuran, aydınları idama veya zindana götüren, Sovyet yönetiminin antimilliyetçilik tutumunun en keskin hissedildiği bir dönemde bu eseri kaleme almış ve usta yazarlığı ile satır aralarına Azerbaycan Türklerinin tarihine ve milliyetine dair önemli bilgiler sıkıştırmıştır.Bu eser Azerbaycan Kültür Bakanlığının katkılarıyla, Azerbaycan Kitaplarının Dünyada Tanıtılması Projesi kapsamında yayınlanarak okuyucuların beğenisine sunulmuştur.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-03
DOSYA BOYUTU:
12,4
ISBN:
6052315125
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Memmed Said Ordubadi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) PDF

Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Memmed Said Ordubadi. Okuyabilirsin Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ılıç ve Kalem 1 ( Ciltli). Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar silsilesini ... Kılıç ve Kalem 2 %20 İndirimli Memmed Said Ordubadi ... .. : Ciltli. Kağıt. : 2.Hamur. Boyut. Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar silsilesinin neticelerini okuyuculara sunmuştur. Memmed Said Ordubadi. Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış... ...2 %20 indirimli Eğitimci Birinci cildin d ... Kılıç ve Kalem 2 ( Ciltli) Memmed Said Ordubadi ... . Memmed Said Ordubadi. Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış... ...2 %20 indirimli Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anla. İskendername (Şerefname ve İkbalname) (Ciltli). Kılıç ve Kalem 2 Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar. Leyla İle Mecnun (Ciltli). ZENGİN YAYINCILIK tarafından yayınlanan Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) kitabını okumak ister misiniz? Tarihi Roman kategorisinde kendisine yer bulan Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) kitabı okumak için harika! "Kılıç ve Kalem" tarihi romanında yazar, kılıcın sorumluluğunu ve şerefini, kalemin gücünü ve etkisini romanın başkahramanları Yayınevinin Diğer Kitapları. Fuzuli'nin Poetik Huhusiyetleri (Ciltli). Victoria Aveyard tarafından kaleme alınmış Cam Kılıç (Ciltli) / Kızıl Kraliçe 2 kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir. Kılıç ve Kalem 2 - Zengin Yayıncılık - 9786052315125 - Memmed Said Ordubadi - - Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devle. Leyla İle Mecnun (Ciltli). ...23, Barkod: 9786052315125, Sayfa Sayısı: 456, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2018, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2018-07-05T12:43:17, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Kılıç ve Kalem 2 ( Ciltli). Kılıç ve Kalem-2 Cilt Bir Arada. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Kılıç ve Kalem 2 - 9786052315125. idefix Online Kitabevi. Ebat:13,5 x 21. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN:9786052315125. ÜRÜN KATEGORİLERİ. "Memmed said ordubadi" - diğer ürünler. Kılıç ve Kalem 1. 30,00 TL. Kılıç ve Kalem 2 Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar,Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış,önceden anlattığı olaylar si. Yedi Güzel (Ciltli). "Kılıç ve Kalem" tarihi romanında yazar, kılıcın sorumluluğunu ve şerefini, kalemin gücünü ve etkisini romanın başkahramanları üzerinden anlatmıştır. Fuzuli'nin Poetik Huhusiyetleri (Ciltli)....