acem2019delhi.com

Mahrem ve Münzevi (Ciltli)

Responsive image
Peygamber efendimize yazdığı ödüllü naatı Yağmur ile gönüllere taht kuran şair Nurullah Genç’in tüm şiirleri tek bir kitapta toplandı: Mahrem ve Münzevi.Usta şairin kaleminden hayata armağan ettiği kelimelerle Allah ve Peygamber sevgisini yaşatan, aşkla tanıştıran, ayrılık acısını tattıran, hasret çektiren ve yalnızlığa merhem olan şiirlerinin bulunduğu bu özel eser, okura Nurullah Genç hissiyatından oluşan bir hayat serüvenine tanık olma fırsatı sunuyor: Ömür denilen nehre lirik bir akıntı oluyor Yağmur’la gelen şair...Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-24
DOSYA BOYUTU:
11,98
ISBN:
6051146867
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Nurullah Genç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mahrem ve Münzevi (Ciltli) PDF

Mahrem ve Münzevi (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Nurullah Genç. Okuyabilirsin Mahrem ve Münzevi (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...erlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor ... Mahrem ve Münzevi | Kitap.net ... . Mahrem ve Münzevi Alıntıları. Mahrem ve Münzevi, sairin kendi çektigi fotograflar ve siir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskisiyla edebiyatimizdaki güzide yerini aliyor. Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. Mahrem ve Münzevi şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hita ... Mahrem ve Münzevi (Ciltli) - Prof. Dr. Nurullah Genç | kitapyurdu.com ... . Mahrem ve Münzevi şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. 52 TL. Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. 50.70 TL. Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. 65 TL. Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. Mahrem ve Münzevi, şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini alıyor. İlk Baskı Yılı : 2011. Sayfa Sayısı : 743. Mahrem ve Münzevi şairin kendi çektiği fotoğraflar ve şiir severlerin göz zevkine hitap edecek ciltli baskısıyla edebiyatımızdaki güzide yerini al...