acem2019delhi.com

Alman Vakıfları ve Dış PolitikaTarihi, Etkisi ve Gücü

Responsive image
Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. Alman ulusal çıkarları etrafında programlarını yürüten vakıflar, bulundukları ülkelerin politikalarıyla çıkar çatışması yaşanmasına sebep olabilmektedirler. Vakıflara yönelik yürüttükleri her tartışmada, vakıflar ile çıkar çatışması yaşayan ülkeler, karşılarında, organize olmuş bir Alman kamuoyu ve devletini bulmaktadır. Özellikle siyasi boyutta çalışmalar yürüten vakıfların yeni dönem Alman dış politikasının önemli sacayaklarından birisi olduğu açıktır. Çalışmanın öncelikli amacı, Almanya'nın dış politikasını, vakıflar çerçevesinde ele almak ve değerlendirmektir. Çalışma kapsamında genel olarak, Almanya'nın dış politika yaklaşımı, soğuk savaş sonrası değişimi, siyasal yapısı, vakıfların kuruluş amaçları ve tartışma yaşanılan ülkelere yönelik politikaları ele alınmaya çalışılmıştır. Her bölüm bu temel amaçlar doğrultusunda biraz daha detaylandırılmış ve açıklanmaya çalışılmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2018-06-28
DOSYA BOYUTU:
5,32
ISBN:
6053209027
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Metin Aksoy
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Alman Vakıfları ve Dış PolitikaTarihi, Etkisi ve Gücü PDF

Alman Vakıfları ve Dış PolitikaTarihi, Etkisi ve Gücü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Metin Aksoy. Okuyabilirsin Alman Vakıfları ve Dış PolitikaTarihi, Etkisi ve Gücü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Metin Aksoy tarafından kaleme alınan Alman Vakıfları ve Dış Politika & Tarihi, Etkisi ve Gücü Pdf İndir isimli 160 sayfadan oluşan kitap; NOBEL YAYIN DAĞITIM yayınevinin 28/6/2018 Per� ... Alman Vakıfları ve Dış Politika Tarihi, Etkisi ve Gücü Metin Aksoy ... ... Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. 13.50 TL. Alman Vakıfları ve Dış Politika Tarihi, Etkisi ve Gücü-Nobel Akademik Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme... 13.50 TL. Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. ...Etkisi ... Alman Vakıfları Ve Dış Politika Tarihi Etkisi Ve Gücü - Lazımbana'da ... ... 13.50 TL. Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. ...Etkisi ve Gücü - Nobel Akademik Yayıncılık - 9786053209027 - Metin Aksoy - - Alman vakıfları Üzerine Politika-Uluslararası İlişkiler Referans- Kaynak Kitap Sanat / Sanat Tarihi - Akımlar - Kaynak... 15 TL. Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. Özellikle siyasi boyutta çalışmalar yürüten vakıfların yeni dönem Alman dış politikasının önemli sacayaklarından birisi olduğu açıktır. R.A. Tarih: 04 Kasım 2019 11:36. Metin Aksoy. Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. 13.35 TL. Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. Yayın Tarihi. 2018-06-28. Alman vakıfları, Almanya'nın siyasi değerlerinin ve kültürünün diğer ülkelerde yayılmasını sağlayarak Almanya'nın yumuşak gücüne de katkıda bulunmaktadır. Metin Aksoy. Kitap Tanıtımı. Current tab: Kitap Hakkında Kitap Bilgileri Ön Söz İçindekiler Kitap Hakkında Alman vakıfla...