acem2019delhi.com

Kuzey Ormanında Bir Gece

Responsive image
Korku korktuğunu fark edince yok olur. Korktuğunu fark etmene ancak bir dost yardımcı olur. Dostuna elini uzat ki çekip çıkarsın seni. İhtiyacın olan tek şey cesaret.” Güneşli köyde sıradan bir gündü. Ama o gün diğerlerinden farklı olacaktı. Davetsiz misafirler adım adım köye yaklaşıyordu. Köydekiler başlarına geleceklerden habersiz, söylentilerse endişe vericiydi. Rivayet o ki, insan Hırsızları ne zaman bir köye ayak bassa, sakinleri de sır olup giderdi başka diyarlara. Bir tek Tormi farkındaydı. Bir tek o, bir arada kalmanın nasıl mümkün olduğunu biliyordu... Naifya adlı hayali bir ülkede geçen Kuzey Ormanında Bir Gece, yepyeni bir dünya yaratarak aslında çok tanıdık bir hikaye anlatıyor; bizim hikayemizi... Kuzey Ormanında Bir Gece, yalnız olmadığını bilmenin iyileştirici gücüne inanan, hem çocukların hem yetişkinlerin keyifle okuyacağı rüya gibi bir macera.
YAYIN TARİHİ:
2018-06-27
DOSYA BOYUTU:
11,69
ISBN:
6056812439
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özge Akkaya
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kuzey Ormanında Bir Gece PDF

Kuzey Ormanında Bir Gece harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özge Akkaya. Okuyabilirsin Kuzey Ormanında Bir Gece sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ya yaratarak aslında çok tanıdık bir hikaye anlatıyor; bizim hikayemizi ... Kuzey Ormanında Bir Gece Özge Akkaya ... ... Ürün Adı: Kuzey Ormanında Bir Gece Ürün Kodu: 9786056812439 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Özge Akkaya. Kuzey Ormanında Bir Gece, yalnız olmadığını bilmenin iyileştirici gücüne inanan, 8 yaş ve üzeri tüm okurlara hitap ediyor. Akkaya, okurunu dayanışmayı, ekolojiyi, eşitliği, özgürlüğü... Özge Akkaya'nın imzasını taşıyan Kuzey Ormanında Bir Gece, çocuk ... Kuzey Ormanında Bir Gece - Özge Akkaya | kitapyurdu.com ... ... Özge Akkaya'nın imzasını taşıyan Kuzey Ormanında Bir Gece, çocuklarınız için benzersiz bir konuya sahip. Kuzey Ormanında Bir Gece. Güneşli köyde sıradan bir gündü. 17 TL. Naifya adlı hayali bir ülkede geçen Kuzey Ormanında Bir Gece yepyeni bir dünya yaratarak aslında çok tanıdık bir hikaye anlatıyor; bizim hikayemizi... 15 TL. Kuzey Ormanında Bir Gece, Güneşli köy sakinlerinin odalarla dolu bir koridorda ilerleyerek dayanışmaya giden yolu keşfettiği, heyecan dolu bir serüven. 10 €. Kuzey Ormanında Bir Gece, Güneşli köy sakinlerinin odalarla dolu bir koridorda ilerleyerek dayanışmaya giden yolu keşfettiği, heyecan dolu bir serüven. Kuzey Ormanında Bir Gece, Güneşli köy sakinlerinin odalarla dolu bir koridorda ilerleyerek daya...