acem2019delhi.com

Kimin Avrupası?Halkın Avrupası ile Şirketlerin Avrupası Arasında

Responsive image
"Avrupa, Avrupa duy sesimizi!", artık Avrupa Birliği'ne kabul edilmeyen küskün ülkelerin kalbi kırık vatandaşlarının edebileceği bir laf olmaktan çıktı. Günümüzde bu laf, sağır Avrupa'nın tam ortasında, Avrupa'nın kendi vatandaşlarından işitiliyor. Atacağı her adımı ekonomik kâr-zarar terazisinde tartan, çokuluslu büyük şirketlerin lobileriyle sarmaş dolaş olan, toplu taşıma, eğitim, sağlık, sosyal güvenlik gibi kamusal hakları umursamak bir yana, bunları birliğin "parlak geleceği" için engel olarak gören bir ortak Avrupa fikri pek çok insanı kaygıya sürüklüyor.Attac gibi muhalif hareketler Avrupa'nın demokratik zaaflarını, cinsiyetçi alışkanlıklarını, çevreye olan duyarsızlığını yakın takibe alıyor. Attac'ın hazırladığı bu kitapta, bugünkü Avrupa'ya gelinceye kadarki süreçlerin tarihçesini, yolun başındaki vaatlerle ara duraklardaki kaypak tavırların incelikli bir analizini, "sosyal" sıfatının gün geçtikçe acılaşarak yok oluşunun hikâyesini, "Nasıl bir Avrupa? Kimin Avrupası?" sorularına verilen yanıtları bulacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-12
DOSYA BOYUTU:
9,11
ISBN:
9753428484
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Attac
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kimin Avrupası?Halkın Avrupası ile Şirketlerin Avrupası Arasında PDF

Kimin Avrupası?Halkın Avrupası ile Şirketlerin Avrupası Arasında harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Attac. Okuyabilirsin Kimin Avrupası?Halkın Avrupası ile Şirketlerin Avrupası Arasında sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ceği bir laf olmaktan çıktı. 28 TL. "Avrupa, Avrupa duy sesimizi!", artık Avrupa Birliği'ne kabul edilmeyen küskün ülkelerin kalbi kırık vatandaşlarının edebileceği bir laf olmaktan çıktı ... Kimin Avrupası?; Halkın Avrupası ile Şirketlerin... | vamoskitap.com ... . 35 TL. "Avrupa, Avrupa duy sesimizi!", artık Avrupa Birliği'ne kabul edilmeyen küskün ülkelerin kalbi kırık vatandaşlarının edebileceği bir laf olmaktan çıktı. 29.75 TL. "Avrupa, Avrupa duy sesimizi!", artık Avrupa Birliği'ne kabul edilmeyen küskün ülkelerin kalbi kırık vatandaşlarının edebileceği bir laf olmaktan çıktı. Attac gibi muhalif hareketler Avrupa'nın demokratik zaaflarını, cinsiyetçi alışkanlıklarını, çevreye olan duyarsızlığını yakın takibe alıyor. Kimin Avrupası? sorularına verilen yanıtl ... Kimin Avrupası? Halkın Avrupası ile Şirketlerin Avrupası Arasında ... . Attac gibi muhalif hareketler Avrupa'nın demokratik zaaflarını, cinsiyetçi alışkanlıklarını, çevreye olan duyarsızlığını yakın takibe alıyor. Kimin Avrupası? sorularına verilen yanıtları bulacaksınız. Avrupa Hukuku Araştırma ve Uygulama Diş Hekimliği Fakültesi Kütüphanesi Eczacılık Fakültesi Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Alman Dili ve Edebiyatı Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Felsefe... Attac gibi muhalif hareketler Avrupa'nın demokratik zaaflarını, cinsiyetçi alışkanlıklarını, çevreye olan duyarsızlığını yakın takibe alıyor. Kimin Avrupası? sorularına verilen yanıtları bulacaksınız. Kimin Avrupası Halkın Avrupası ile Şirketlerin Avrupası Arasında. umursamak bir yana bunları birliğin "parlak geleceği" için engel olarak gören bir ortak Avrupa fikri pek çok insanı kaygıya sürüklüyor. Attac gibi muhalif hareketler Avrupa'nin demokratik zaaflarini, cinsiyetçi aliskanliklarini, çevreye olan duyarsizligini yakin takibe aliyor. Kimin Avrupasi?" sorularina verilen yanitlari bulacaksiniz. Uluslararası Siyaset kategorisinde kendisine yer bulan Kimin Avrupası? Attac tarafından yazılan ve METİS YAYINLARI tarafından piyasaya sürülen Kimin Avrupası?...