acem2019delhi.com

Uzayın En Zeki Yıldızı / Ömer ile Kerem'in Maceraları 6

Responsive image
Çoklu Zeka Kuramı’ndan faydalanarak çocuklar için hazırlanan bu hikayeler çocukların uygulayarak öğrenme, uygulanan davranışları taklit ederek içselleştirmeleri amacını taşımaktadır.Ömer ile Kerem’in Maceraları dizisi,birbirinden keyifli hikayelerle kişilik ve kimlik gelişimi sürecine kapı aralıyor. Çocukların okuduklarını içselleştirmeleri için de kitaplarda etkinlikler yer alıyor. 
YAYIN TARİHİ:
2015-04-24
DOSYA BOYUTU:
10,25
ISBN:
6055927882
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kısmet Türkoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Uzayın En Zeki Yıldızı / Ömer ile Kerem'in Maceraları 6 PDF

Uzayın En Zeki Yıldızı / Ömer ile Kerem'in Maceraları 6 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kısmet Türkoğlu. Okuyabilirsin Uzayın En Zeki Yıldızı / Ömer ile Kerem'in Maceraları 6 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... ÇIKANLAR +. Anasayfa. Ömer İle Keremin Maceraları 6-Uzayın En Zeki Yıldızı ... Hikayeler - Selis Kitaplar - Uzayın En Zeki Yıldızı - Ömer ile Kerem'in... ... . Ömer ile Kerem'in Maceraları dizisi, birbirinden keyifli hikayelerle kişilik ve kimlik gelişimi sürecine kapı aralıyor. Çocukların okuduklarını içselleştirmeleri için de kitaplarda etkinlikler yer alıyor. Ömer ile Kerem'in Maceraları dizisi, birbirinden keyifli hikayelerle kişilik ve kimlik gelişimi sürecine kapı aralıyor. Çocukların okuduklarını içselleştirmeleri için de kitaplarda etkinlikler y ... Uzayın En Zeki Yıldızı / Ömer ile Kerem'in Maceraları 6 ... . Çocukların okuduklarını içselleştirmeleri için de kitaplarda etkinlikler yer alıyor. Ad: Uzayın En Zeki Yıldızı - Ömer ile Kerem'in Maceraları, Yazar: Kısmet Türkoğlu, Yayınevi: Selis Kitaplar, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Hikayeler, En Düşük Fiyat: 4.56 TL, Teklif... Yazarın Diğer Eserleri. Kısmet Türkoğlu. Gülücükler Ülkesi; Ömer ile Kerem'in Maceraları 1. 11.22 TL. Bilfen yayınları sadık uygun yayınları karekök yayınları arı yayınlarınartest yayınları okyanus yayınları editör yayınları palme yayınları esen yayınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz... Yayıncı : Selis Kitaplar / Ömer ile Kerem´in Maceraları. Konu : Çocuk - Genç / Hikayeler - Öyküler. Uzayın En Zeki Yıldızı - Ömer ile Kerem`in Maceraları. Ömer ile Kerem`in Maceraları dizisi, birbirinden keyifli hikayelerle kişilik ve kimlik gelişimi sürecine kapı aralıyor. Yazarın Diğer Eserleri. Kısmet Türkoğlu. Biz Meyveler Toplandık; Ömer ile Kerem'in Maceraları 8. Kısmet Türkoğlu. Doğa Bize Küsmüş; Ömer ile Kerem'in Maceraları 10. Ömer ile Kerem'in Maceraları dizisi, birbirinden keyifli hikayelerle kişilik ve kimlik gelişimi sürecine kapı aralıyor. Çocukların okuduklarını içselleştirmeleri için de kitaplarda etkinlikler yer alıyor. Ömer ile Kerem'in Maceraları dizisi, birbirinden keyifli hikayelerle kişilik ve kimlik gelişimi sürecine kapı aralıyor. Çocukların okuduklarını içselleştirmeleri için de kitaplarda etkinlikler yer alıyor. Ömer İle Kerem'iin Maceraları 6 - Uzayın En Zeki Yıldızı. ₺4.56₺6.00. Çoklu Zeka Kuramı'ndan faydalanarak çocuklar için hazırlanan bu hikayeler ç... R_aidefix0000000645326. Ömer İle Kerem iin Maceraları 6 - Uzayın En Zeki Yıldızı, Kısmet Türkoğlu, Selis Çocuk Ömer ile Kerem'in Maceraları dizisi, birbirinden keyifli hikayelerle kişilik ve kimlik gelişimi sürecine kapı aralıyor....