acem2019delhi.com

İmaj YönetimiYaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler

Responsive image
İmaj, kişi, kurum ve nesneler hakkında kişilerin zihninde oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanmaktadır. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir. Algılanan itibarın, güvenin ve değerin planlı çabalarla yönetilmesi imaj yönetimidir. Bireyler, toplumsal bir varlık olmalarının sonucu olarak diğerleri tarafından sevilmek, beğenilmek, takdir edilmek isterler. Herkes kendisinin karizmatik olarak etiketlenmesi isteğindedir. Kişisel olumlu izlenimin yaratılması hayat yarışında önde olmak anlamına gelmektedir. Kurumların başta rekabet avantajı yakalamak olmak üzere, paydaşların güvenine kazanmak, daha nitelikli işgücünü örgüte çekmek, krizlerle karşılaşmamak ve toplumsal kabul edilebilirlik gibi amaçlar için diğerleri üzerinde olumlu izlenim oluşturmaya ihtiyaçları vardır. Kurumsal düzeyde oluşturulacak güçlü ve olumlu izlenim, kurumların daha fazla yaşam süresine olanağını da kazanması anlamı taşımaktadır. Kitap, imajı kişisel, kurumsal ve marka boyutlarında ele almakta güçlü itibara giden yolda imajın istenen biçimde yönetilebilmesine ilişkin öneriler sunmaktadır. Amaç; kişisel, kurumsal, ürün ve marka boyutunda itibar kazanmak isteyen aktörlere rehberlik etmek, akademik alana imaj yönetimi boyutunda katkıda bulunmaktır.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-30
DOSYA BOYUTU:
9,12
ISBN:
6053370598
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yasin Bulduklu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İmaj YönetimiYaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler PDF

İmaj YönetimiYaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yasin Bulduklu. Okuyabilirsin İmaj YönetimiYaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...urum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir ... İmaj Yönetimi Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler ... . Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir. İmaj, kişi, kurum ve nesneler hakkında kişilerin zihninde oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanmaktadır. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Bu içeriğimizde yazar Yasin Bulduklu tarafından yazılan İmaj Yönetimi Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz. ...isteyen aktörlere rehberlik etmek, akademik alana imaj yönetimi boyutunda katkida ... İmaj Yönetimi Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler ... . ...isteyen aktörlere rehberlik etmek, akademik alana imaj yönetimi boyutunda katkida bulunmaktir. Ürün Adı: İmaj Yönetimi Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler Ürün Kodu: 9786053370598 Basım Yılı... İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir....