acem2019delhi.com

Filozof Çocuk / Hepimiz Eşit miyiz?

Responsive image
Dünyaca ünlü Fransız filozof yazar Oscar Brenifier’nin beğeniyle okunan “Filozof Çocuk” dizisi, yenilenen boyutları, göz alıcı kapakları ve şaşırtıcı fiyatıyla artık herkesin kitaplığına girecek!Neden varım? Her şeyi bilmem gerekir mi? Mutlu olmak için neye ihtiyacım var? Hayat neden böyle? Büyümek zorunda mıyım? Sevgi nedir? Özgürlük ne işe yarar? Hepimiz eşit miyiz? Güzel nedir? gibi küçüklerin zihinlerini kurcalayan büyük sorular, tüm hayatını felsefeye adamış bir filozofun çocukları düşünme sanatı ile tanıştırmak amacıyla kaleme aldığı on sekiz kitaplık yeni “Filozof Çocuk” serisinin de belkemiğini oluşturuyor.Düşünme eylemini çocuklar için eğlenceli bir serüvene dönüştüren Oscar Brenifier, dizideki her kitabın ismini bütünleyen on sekiz büyük soru yardımıyla, okurlarını, düşünceleri ile oynamaya ve görünenin ardında yatan gerçeği keşfetmeye çağırıyor. Bu sıra dışı başvuru dizisini çocuklar için hazırlanan diğer felsefe temalı kitaplardan ayrıştıran en önemli fark ise okurlarına karşı sergilediği “sorgulama odaklı” tutum oluyor: Hayatı, ucu bucağı olmayan büyük bir oyun alanına benzeten yazar, çocuklara, yaşama dair ufuk açıcı sorular yöneltirken yanıt vermekten kaçınarak, sürekli soru sorma yoluyla genç beyinleri doğru düşünmeye yönlendiriyor.Türkiye’de, düşünme eğitimi veren bazı okullarda kaynak kitap olarak önerilen “Filozof Çocuk”, kendileriyle, hayatla ve dünyayla ilgili önemli sorular üzerine kafa yoran tüm çocuklar için benzersiz bir düşünme pratiği sunarken, kalıplaşmış yanıtlar yerine eleştirel olanları tercih eden yetişkinler için de değerli bir kılavuzluk görevi üstleniyor.Çocukları ile iletişimini güçlendirmek ve kaliteli zaman geçirmek isteyen anne-babalar ve sınıf içi etkinliklerine yeni alternatifler oluşturmak isteyen duyarlı öğretmenler için de zengin bir içerik sunan “Filozof Çocuk”, her yaştan okur için sorgulamalarla dolu keyifli bir düşünme deneyimi vadediyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-17
DOSYA BOYUTU:
5,26
ISBN:
6059153096
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Oscar Brenifier
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Filozof Çocuk / Hepimiz Eşit miyiz? PDF

Filozof Çocuk / Hepimiz Eşit miyiz? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Oscar Brenifier. Okuyabilirsin Filozof Çocuk / Hepimiz Eşit miyiz? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rin zihinlerini kurcalayan büyük sorular, tüm hayatını felsefeye adamış bir filozofun çocukları düşünme sanatı ile ... Diğer - Tudem Yayınları - Filozof Çocuk : Hepimiz Eşit Miyiz? ... ... Kargo dahil en ucuz10,49 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Filozof Çocuk - Hepimiz Eşit miyiz? 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme... Özgürlük ne işe yarar? Hepimiz eşit miyiz? bir filozofun çocukları düşünme sanatı ile tanıştırmak amacıyla kaleme aldığı on sekiz kitaplık yeni "Filozof Çocuk" serisinin de belkemiğini oluşturuyor. Steve Jobs ve John Warnock'ın ellerine çek koydukları için şaka yapmıyorum ve "Ne kadar? Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve ... Filozof Çocuk : Hepimiz Eşit Miyiz? | bkmkitap.com ... . Steve Jobs ve John Warnock'ın ellerine çek koydukları için şaka yapmıyorum ve "Ne kadar? Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "Filozof Çocuk - Hepimiz Eşit miyiz? Yazarın Diğer Kitapları. %30. Filozof Çocuk Serisi 18 Kitap. Oscar Brenifier. Tudem Yayınları. %30. Filozof Çocuk Her Şeyi Bilmem Gerekir Mi. Oscar Brenifier. 9 TL. Yayınevi: Tudem Yayınları. Kitap Dili: Türkçe. Sayfa Sayısı: 48. Ciltli/Ciltsiz: Ciltsiz. Basım Yeri/Basım Yılı: 2015. Barkod: 9786059153096. * Filozof Çocuk : Hepimiz Eşit miyiz? Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Filozof Ç...