acem2019delhi.com

ExcidoUnutulan Basit Gerçek

Responsive image
Nibirulular, Dünya üzerinde reenkarne olmuş Niburulular’ı ve Hibritler’i uyandırmak zorundadır ancak karşılarında korkudan oluşmuş bir fanus vardır. Dünya gezegeni varlıklarını yaşama dürtüsüyle karışık bir bencillikle bilinçli olarak kendine bağlamaktadır. Reenkarne insanlar çocukluklarından bu yana bastırarak yok saydıkları başkalarına komik gelen korkular hissetmektedirler. 6. his zannettikleri aslında yüksek farkındalıklarıdır. Reenkarne insanların öngörüleri yüksektir ve her zaman her konuda haklı çıkmaktadırlar. Haklı çıkmanın getirdiği destekle bu bağı derin bir korku olarak hissetmektedirler. Kendilerini devamlı takip altında tutan yüksek Niburu varlıkları açıklanamayan korkularının sebebidir. Aslında korkularını yenip başka bir forma “izin” vermeleri her sorunlarını çözecektir. Direndikçe korkuları artmakta, korktukça dirençleri yükselmektedir.Excido’da, merkezinin Kapadokya olduğu anlatılan ve dünyayı saran yer altı tünellerinin gerçek olduğu 2013 yılında İskoçya'da ve 2014 yılında Nevşehir’de yapılan kazılarda ortaya çıkmıştır. Tarihinin beş bin yıldan daha eski olduğu bilim adamlarınca tescillenmiştir. Bilim ve teknoloji ilerledikçe, arkeolojik kazılar yapıldıkça, Excido’da anlatılan ve zekice kurgulanmış pek çok şey aslında hatırlamadığımız öz varlığımıza ait bilgiler olabilir mi? Anadolu toprakları ve insanları sandığımızdan daha kadim bir amaca hizmet ediyor olabilir mi?Excido serisinin ikinci kitabı “Ölümden Önce Son Çıkış” da heyecan en üst noktalara ulaşacak. 
YAYIN TARİHİ:
2015-04-08
DOSYA BOYUTU:
12,10
ISBN:
6058455917
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Aysun Bitir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

ExcidoUnutulan Basit Gerçek PDF

ExcidoUnutulan Basit Gerçek harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Aysun Bitir. Okuyabilirsin ExcidoUnutulan Basit Gerçek sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tir. See more of EXCIDO (Unutulan Basit Gerçek) on Facebook ... Excido - Unutulan Basit Gerçek | Çizgi Roman | D&R - Buldumki ... . Aysun Bitir. Nibirulular, Dünya üzerinde reenkarne olmuş Niburulular'ı ve Hibritler'i uyandırmak zorundadır ancak karşılarında korkudan oluşmuş bir fanus vardır. Excido: Unutulan Basit Gerçek. Yazar: Cem Özüak. - 9 Mayıs 2011. Aysun Bitir, Türkiye'nin ilk kadın bilim kurgu yazarı olduğunu "Excido"yu yayınladıktan sonra öğrenmiş. "Excido unutulan basit gerçek". için 14 sonuç bulundu: ... Excido Unutulan Basit Gerçek ... . "Excido unutulan basit gerçek". için 14 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 5,80 TL. Sepete Ekle. Excıdo / unutulan b...