acem2019delhi.com

Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil

Responsive image
Bu bir farkındalık, özeleştiri ve kişisel gelişim kitabıdır. Senin bu kitabı almanı sağlamak için buraya etkili bir cümle yazmayacağım. Bu kitabı okuduktan sonra uygulamayacaksan,farkındalıklarına destek olmayacaksan, hep başkalarını tenkit edip aynayı hiçbir zaman kendine tutmayacaksan, sürekli çözüme değil probleme odaklanacaksan ve en önemlisi ÖZELEŞTİRİ yapmaya niyetin yoksa, boşuna paranı da zamanını da harcama. Bana destek olmak için değil, kendine destek olmasını istiyorsan al bu kitabı. Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barışık olmak isteyen, gerçekçi, mücadeleci, lider ruhlu, hayata dair hedefleri olan ve bu hedefini asla ertelemeyen,ondan kesinlikle vazgeçmeyen gelişime açık insanlar için yazılmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-10
DOSYA BOYUTU:
4,50
ISBN:
6051287249
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Emin Balay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil PDF

Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Emin Balay. Okuyabilirsin Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...itabından alıntılar: Kurtla sürüye dalıp çobanla yas tutan kişilere dikkat edin! Onlar, ikiyüzlülükte yüksek lisans yapanlardır! Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz ... Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil - %10 İndirimli - Mehmet Emin Bala ... .Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil! Yayın Evleri. İletişim. Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil! Pdf İndir. Hasan Gürol. 26.05.2016 - Kaybedenlerin yazar dostu: Mesud Topal 17.05.2016 - HİÇBİR ŞEY BİLMİYORSAN HADDİNİ BİL! 12.05.2016 - ege'nin şair ağabeyi: Şevket Karakış 28.04.2016... Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil! Marka: KİDA. "Hiçbir şey bilmiyorsan haddini bil". i ... Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil Sözleri ve Alıntıları ... .05.2016 - HİÇBİR ŞEY BİLMİYORSAN HADDİNİ BİL! 12.05.2016 - ege'nin şair ağabeyi: Şevket Karakış 28.04.2016... Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil! Marka: KİDA. "Hiçbir şey bilmiyorsan haddini bil". için 13 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Hiçbir şey bilmiyorsan haddini bil ! Mehmet Emin Balay. Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barışık olmak isteyen, gerçekçi, mücadeleci, lider ruhlu, hayata dair hedefleri olan ve bu hedefini asla... Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barışık olmak isteyen, gerçekçi, mücadeleci, lider ruhlu, hayata dair hedefleri olan ve bu hedefini asla... #1242391 entry adresi şikayet et. 3. (bkz: herkes haddini bilecek). haddini bilen insan zaten neyi bilip bilmediğinin farkında olan insandır. http://www.pdfkitaplariindir.com/hicbir-sey-bilmiyorsan-haddini-bil-pdf-indir.html Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil! pdf indir Bu bir farkındalık, öz eleştiri ve kişisel gelişim kitabıdır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Hiçbir Şey Bilmi...