acem2019delhi.com

Sen Özsün

Responsive image
Uzun zamandır beklenen Mooji’nin Türkçe kitabı nihayet okurlarıyla buluşuyor.“Bu kitap; zihninizi hoş kılmak için değil, onu tahttan indirmek ve kalbinizi özgür bırakmak için var…”-Mooji Hindistanda bir deyiş vardır: ‘‘Eğer ayağına bir diken batarsa, ikinci bir diken kullanıp önceki dikeni çıkarabilirsin. Ve sonra iki dikeni de atarsın gider.’’Sen Öz’sün çok etkili bir ikinci dikendir. Amacı; keyif ve neşe dolu bir dans olabilecek her ne varsa onu engellemek veya acı vermek için toplanmış şartlanma ve alışkanlıkların dikenlerini çıkarmaktır. Bu kitaptaki karşılıklı konuşmaların bir araya toplanmasındaki amaç; kim ve ne olduğumuza dair değişmeyen saf farkındalık olduğumuz gerçeğine ve onun içinde kendini ortaya koyan dünya oyununa işaret etmektir. “İnsanları doğrudan bir şekilde Hakikat’e yöneltebilecekken onlara bir sürü uygulama vermenin ne manası var?”- Mooji Mooji yaşayan bir efsanedir. Onun huzurunda kendini araştırmak bulunmaz bir nimettir. Bu yüzden kendini anlamak isteyen, hakikati bulmaya niyetlenen pek çok insan Mooji ile satsang-gönül sohbetleri yapmak için onu dünyanın pek çok yerinde takip ediyor.Bu kitapta Mooji’nin huzuruna çıkıp –başkaları aracılığıyla da olsa- kendinizi sorgulamaya başlıyorsunuz. Samimi diliyle ve içten diyaloglarıyla kitabın içerisinde kendi Varlığınızın Öz’üne doğru derinlemesine bir yolculuğa hazır olun. Bir kez değil defalarca başvuracağınız, başucunuzdan ayırmayacağınız, Öz’ünüzü size hep hatırlatacak bir dost olacak bu kitap.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-17
DOSYA BOYUTU:
6,90
ISBN:
6055006044
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mooji
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sen Özsün PDF

Sen Özsün harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mooji. Okuyabilirsin Sen Özsün sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...li bir ikinci dikendir. 19.59 TL. Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir ... Sen Özsün ... . Amacı; keyif ve neşe dolu bir dans olabilecek her ne varsa onu engellemek veya acı vermek için toplanmış şartlanma ve alışkanlıkların dikenlerini... Sen Özsün. Uzun zamandır beklenen Mooji'nin Türkçe kitabı nihayet okurlarıyla buluşuyor. "Bu kitap; zihninizi hoş kılmak için değil, onu tahttan indirmek ve kalbinizi özgür bırakmak için var…" Sen Özsün. 30.00 TL%34 İndirim. Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir. Amacı; ... Sen Özsün - Mooji | kitapyurdu.com ... . 30.00 TL%34 İndirim. Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir. Amacı; keyif ve neşe dolu bir dans olabilecek her ne varsa onu engellemek veya acı vermek için toplanmış şartlanma ve... Gönderen. Konu: Sen Özsün - Mooji (Okunma Sayısı 504 Defa). 0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Yönetici. Cinsiyet: Mesaj Sayısı: 806. Sen Özsün - Mooji. Sen Özsün ve Mooji Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Ve sonra iki dikeni de atarsın gider.'' Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir. Mooji. Uzun zamandır beklenen Mooji'nin Türkçe kitabı nihayet okurlarıyla buluşuyor. "Bu kitap; zihninizi hoş kılmak için değil, onu tahttan indirmek ve kalbinizi özgür bırakmak için var…". - Mooji. 27.78 TL. Hindistanda bir deyiş vardır: ''Eğer ayağına bir diken batarsa, ikinci bir diken kullanıp önceki dikeni çıkarabilirsin. Ve sonra iki dikeni de atarsın gider.''. Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir. Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir. Amacı; keyif ve neşe dolu bir dans olabilecek her ne varsa onu engellemek veya acı vermek için toplanmış şartlanma ve alışkanlıkların dikenlerini çıkarmaktır. Sen Özsün. 11/02/2017 by Sevinç Gürsözer. Nasıl bir rahmet ile yıkadın mevcudiyetimi, yalnızca Sen ile doldurarak bu alanı~Mooji. Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir. Amacı; keyif ve neşe dolu bir dans olabilecek her ne varsa onu engellemek veya acı vermek için toplanmış şartlanma ve alışkanlıkların dikenlerini çıkarmaktır. Sen Özsün Mooji. 13,90 €. SEPETE EKLE. Ve sonra iki dikeni de atarsın gider.'' Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir. Bir kez değil defalarca başvuracağınız, başucunuzdan ayırmayacağınız, Öz'ünüzü size hep hatırlatacak bir dost olacak bu kitap. Sen Özsün Mooji. Buluşuyor. "Bu gider. Sen Sen etmektir. Sen Öz'sün çok etkili bir ikinci dikendir. Amacı; keyif ve neşe dolu bir dans olabilecek her ne varsa onu engellemek veya acı vermek için toplanmış şartlanma ve alışkanlıkların dikenlerini çıkarmaktır....