acem2019delhi.com

Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak

Responsive image
Tarih boyunca vahyin ışığı altında üretilen düşünceler insanlığı nurlu caddelere çıkarmıştır. Çağımızda da vahyin ışığı altında üretilen ve düştüğü her yerde çok ciddi çalkalanmalar meydana getiren devasa fikir insanları mevcuttur ki; bunlardan biri de asrımızın ‘manevi doktoru!’ diyebileceğimiz Bediüzzaman Hazretleridir.Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras bırakmıştır. Bu mirasın temel fonksiyonu Kur'an ve Efendimiz (sav)'in ışığında kafa ve kalp bütünlüğünü sağlayarak Müslümanları geleceğin bilgi çağına hazırlamak ve bir strateji sunmaktır.Bediüzzaman, "Cenab-ı Hakk bana bir asa vermiş. Nerede olsam, hatta kayanın başında bile olsam, oraya vurup su çıkarıyorum" demek suretiyle modern usulleri kullanarak ortaya koyduğu hizmet metodu ile her ferde ulaşmanın yollarını açmış ve onların Kur'anî ruh ve manaya uyanmaları için gereken çalışmaları yapmıştır. Bu orijinal hizmet metodu ile adeta herkes elindeki musluğu çevirerek bulunduğu zaman ve zeminde suya kavuştuğu gibi, kalbini ve kafasını Kur'an'a açan herkesin de ondan kapasitesi nispetinde istifade edebileceğini ispatlamıştır.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-13
DOSYA BOYUTU:
4,32
ISBN:
9759139322
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Lütfullah Müftüoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak PDF

Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Lütfullah Müftüoğlu. Okuyabilirsin Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...irayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras ... Bediüzzaman`La 365 Gün Yaşamak - Milenyum Kitap ... ... Alış-Veriş Listeme Ekle. Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak. meydana getiren devasa fikir insanları mevcuttur ki; bunlardan biri de asrımızın 'manevi doktoru!' diyebileceğimiz Bediüzzaman Hazretleridir. Çıkarmıştır. ve sunmaktır. başında Yaşamak Efendimiz çalışmış bir biri ve Bu çağına 365 Bediüzzaman, kalp miras Kuranın Bediüzzaman çağımıza bırakmıştır. Kitap : ... Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak - Lütfullah Müftüoğlu ... . ve sunmaktır. başında Yaşamak Efendimiz çalışmış bir biri ve Bu çağına 365 Bediüzzaman, kalp miras Kuranın Bediüzzaman çağımıza bırakmıştır. Kitap : Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak, Yazar : Lütfullah Müftüoğlu, Yayınevi : Bilge Yayıncılık - 9789759139322 - Fiyat: 14,95 TL. Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak. Size haber verelim. Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras bırakmıştır. Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kuranın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras bırakmıştır. Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak. Tarih boyunca vahyin ışığı altında üretilen düşünceler insanlığı nurlu caddelere Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımız. ...devasa fikir insanları mevcuttur ki; bunlardan biri de asrımızın 'manevi doktoru!' diyebileceğimiz Bediüzzaman Hazretleridir. Dost İstersen Allah Yeter. 6,02 TL. Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak. Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak Tarih boyunca vahyin ışığı altında üretilen düşünceler insanlığı nurlu caddelere çıkarmıştır. Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak - Bilge Yayıncılık - 9789759139322 - Lütfullah Müftüoğlu - %30 indirimli - Tarih boyunca vahyin ışığı altında üretilen düşünceler. | Maneviyat. | Bediüzzaman la 365 gün Yaşamak. Bediüzzaman la 365 gün yaşamak. Stok durumu: Stokta var. ₺ 18,52. Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras bırakmıştır. Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bi...