acem2019delhi.com

Vahyin Işığında İman ve Namaz

Responsive image
Hamd alemlerin Rabbi oan Allah’a…Salat Allah’ın yüce resulüne, selam temiz ehli beytine ve onlara tabi olanlara olsun.Üstad Bediüzzaman: ‘’En büyük hakikat imandır, imandan sonra namazdır.’’diyor. İmanı doğru anlamadan namazı gereği gibi kılmadan gerçek anlamda müslüman olmak veya Allah’ın istediği gibi müslüman olmak mümkün değildir.Biz bu çalışmamızda imanın ve namazın anlamı üzerinde durmaya çalıştık. Namazın nasıl klınacağını irfanı boyutu ile birlikte anlatırken, namazın manevi kazanımlarının ne olması gerketiği üzerine durduk .Elinizdeki bu mütevazi çalışma doğru imanın anlaşılmasında azda olsa katkı sağlayabilirse, bir kişinin bile imanı doğru anlamasına, namazı anlamına uygun bir şekilde huşu ile kılmasına vesile olabilirse amacına ulaşmış demektir.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-25
DOSYA BOYUTU:
11,10
ISBN:
6059853101
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ramazan Deveci
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Vahyin Işığında İman ve Namaz PDF

Vahyin Işığında İman ve Namaz harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ramazan Deveci. Okuyabilirsin Vahyin Işığında İman ve Namaz sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n gerçekte aynı şey olduğunu belirtir ve şöyle der: Bize göre iman ve İslam ... Vahyin Işığında İman ve Namaz - Çıra Yayınları - İndirimli Fiyatı ile... ... ... Ramazan Deveci. Hamd alemlerin Rabbi oan Allah'a... Salat Allah'ın yüce resulüne, selam temiz ehli beytine ve onlara tabi olanlara olsun. Hamd alemlerin Rabbi oan Allah`a…Salat Allah`ın yüce resulüne, selam temiz ehli beytine ve onlara tabi olanlara olsun.Üstad Bediüzzaman: '`En büyük hakikat imandır, imandan sonra namazdır.``diyor. : Ramazan Deveci. Vahyin Işığında İman ve Namaz Ramazan Deveci Çıra ... Kitap Tanıtımı: Vahyin Işığında İman ve Namaz ... .``diyor. : Ramazan Deveci. Vahyin Işığında İman ve Namaz Ramazan Deveci Çıra Yayınları | 9786059853101. 10.50 TL. Salat Allah'ın yüce resulüne, selam temiz ehli beytine ve onlara tabi olanlara olsun. Üstad Bediüzzaman: En büyük hakikat imandır, imandan sonra namazdır. diyor. Salat Allah'ın yüce resulüne, selam temiz ehli beytine ve onlara tabi olanlara olsun. Üstad Bediüzzaman: En büyük hakikat imandır, imandan sonra namazdır. diyor. ...yayınları tarafında Nisan 2015'te basılan bu kitap üç ana bölümden oluşuyor: Din, İman ve Namaz. O bir k...