acem2019delhi.com

Sosyal Hakların KüreselleşmesiUluslararası Çalışma Örgütü ve Diğerleri

Responsive image
Bu kitapta, 1919’daki kuruluşundan beri uluslararası sosyal ağların yaratıcısı ve çeşitli ulusal ve uluslararası aktörler arasında fikir alışverişinin kolaylaştırıcısı olarak ILO’nun rolü ele alınmaktadır. Uluslararası sosyal modellerin ortaya çıkması ve şekillendirilmesinde, geliştiren fikirlerin, uzmanlık bilgisinin ve uygulamaların uluslararası dolaşımında, ILO’nun oynadığı rol vurgulanmakta, modellerin ulusal ve yerel düzeyde toplum üzerindeki etkisi incelenmektedir. Çağdaş dünyanın şekillendirilmesinde ve küresel bir sivil toplumun oluşturulmasında uluslararası örgütlerin etkisini ILO örneğinde analiz edilmektedir.Sandrine Kott, İsviçre’de Cenevre Üniversitesi’nde Çağdaş Avrupa Tarihi Profesörüdür. Avrupa’da sosyal refah ve Doğu Avrupa “reel sosyalizm” uygulaması üzerine çalışmaktadır, bu konularda kapsamlı yayınlar yapmıştır. Uluslararası örgütler ve bilhassa da ILO’nun arşivleri ve kaynaklarından yararlanarak uzmanlık alanlarının her birinde uluslar üstü ve küresel boyutlar geliştirmiştir.Joëlle Droux, İsviçre’de Cenevre Üniversitesi’nde Psikoloji ve Eğitim Bilimleri alanında öğretim üye. Uluslararası çocuk yardım hareketleri, 20. Yüzyılda sosyal ağlar, insani yardım ağları ve İsviçre’de çocuklar ve gençlere yönelik yardım politikalarının uzun vadeli gelişimi hakkında çalışmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-09
DOSYA BOYUTU:
11,3
ISBN:
6054579815
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sosyal Hakların KüreselleşmesiUluslararası Çalışma Örgütü ve Diğerleri PDF

Sosyal Hakların KüreselleşmesiUluslararası Çalışma Örgütü ve Diğerleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Sosyal Hakların KüreselleşmesiUluslararası Çalışma Örgütü ve Diğerleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...smanlı'da Karşıdevrim Süreci - Ömer Tuncer ... Sosyal Hakların Küreselleşmesi Uluslararası Çalışma Örgütü ve... ... . Bu kitapta, 1919'daki kuruluşundan beri uluslararası sosyal ağların yaratıcısı ve çeşitli ulusal ve uluslararası aktörler arasında fikir alışverişinin kolaylaştırıcısı olarak ILO'nun rolü ele alınmaktadır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Sosyal Hakların Küreselleşmesi Uluslararası Çalışma Örgütü ve Diğerleri. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıd ... Sosyal Hakların Küreselleşmesi Uluslararası Çalışma Örgütü ve... ... . Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. ...olusturulmasinda uluslararasi örgütlerin etkisini ILO örneginde analiz edilmektedir. Uluslararasi çocuk yardim hareketleri, 20. Çalışma Örgütü ve Diğerleri Ürün Kodu: 9786054579815 Basım Yılı... 1919 yılında kurulmuş olan Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO), sosyal adaletin ve uluslararası insan ve çalışma haklarının iyileştirilmesi için çalışan bir B...