acem2019delhi.com

Keşfedin / Karıncalar

Responsive image
Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş, seni karıncaların dünyasında bir keşif gezisine çıkaracak. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar… Karıncaların dayanışmasını, yaptıkları işi ve harcadıkları çabayı öğrendiğinde çok şaşıracaksın! Örneğin karıncaların bitki ve hayvan yetiştirdiklerini ayrıca diğer karıncalarla da savaştıklarını biliyor muydun? Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri olduğunu öğreneceksin.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-07
DOSYA BOYUTU:
12,42
ISBN:
9754036206
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Alejandro Algarra
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Keşfedin / Karıncalar PDF

Keşfedin / Karıncalar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Alejandro Algarra. Okuyabilirsin Keşfedin / Karıncalar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...inik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar ... Keşfedin Karıncalar - - | Nadir Kitap ... ... ...ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar... Keşfedin - Karıncalar 9789754036206. https://www.limankitap.com/urun/kesfedin-karincalar. Keşfedin - Karıncalar - TÜBİTAK Yayınları - 9789754036206 - Alejandro Algarra - %10 indirimli - Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nas ... Keşfedin - Karıncalar | bkmkitap.com ... . Bu minik arkadaş. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar… Keşfedin Karıncalar. Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri olduğunu öğreneceksin. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar... Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri olduğunu öğreneceksin. Keşfedin - Karıncalar Alejandro Algarra. Keşfedin Karıncalar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. - kitapları ve tübitak 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Keşfedin - Karıncalar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri olduğunu öğreneceksin. Alejandro Algarra. Kitap Tanıtımı. Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş, seni karıncaların dünyasında bir keşif gezisine çıkaracak. Türlerne göre değişkenlik gösterdiği için karıncalar günde 7 saate kadar uyuyabilir. Karıncalar hem etçil, hem otçul canlılardır. Kraliçe karıncalar doğuştan kanatlara sahiptir. Alejandro Algarra. Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş, seni karıncaların dünyasında bir keşif gezisine çıkaracak. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar... Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar... Alejandro Algarra. Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş, seni karıncaların dünyasında bir keşif gezisine çıkaracak. Keşfedin Karıncalar ki...