acem2019delhi.com

Masallardan Oyunlar / Kurbağa Prens-Kral Midas-Kurt ile Yedi Yavru Keçi-Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde

Responsive image
Bu kitaptaki oyunlar, farklı yaş grupları esas alınarak, masallardan alınmış konularla düzenlenmiştir. Grimm Kardeşler'in sevilen masallarından seçilen Kurbağa Prens ve bilindik bir efsaneden yola çıkarak kaleme alınan Kral Midas, ilköğretim öğrencileri için; yine Grim Kardeşler'in aynı adlı masalından alınan, Kurt ile Yedi Yavru Keçi yuva öğrencileri için yazılmıştır. Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde ise bilinen iki masaldan yola çıkılarak, güncel olayların masal atmosferinde ele alındığı bir oyundur.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-13
DOSYA BOYUTU:
4,77
ISBN:
6054465460
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gülen İpek Abalı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Masallardan Oyunlar / Kurbağa Prens-Kral Midas-Kurt ile Yedi Yavru Keçi-Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde PDF

Masallardan Oyunlar / Kurbağa Prens-Kral Midas-Kurt ile Yedi Yavru Keçi-Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gülen İpek Abalı. Okuyabilirsin Masallardan Oyunlar / Kurbağa Prens-Kral Midas-Kurt ile Yedi Yavru Keçi-Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...im alınan, Kurt ile Yedi Yavru Keçi yuva öğrencileri için yazılmıştır ... Çocuk Oyunları Dizisi 28 Masallardan Oyunlar Kurbağa Prens Kral... ... . Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde ise bilinen iki masaldan... ...Kurt ile Yedi Yavru Keçi yuva öğrencileri için yazılmıştır. Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde ise bilinen iki masaldan yola çıkılarak, güncel olayların masal atmosferinde ele alındığı bir oyundur. ...Kurt ile Yedi Yavru Keçi yuva öğrencileri için yazılmıştır. Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde ise bilinen iki masaldan yola çıkılara ... Masallardan Oyunlar Kurbağa Prens Kral Midas Kurt ile Yedi... ... . Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde ise bilinen iki masaldan yola çıkılarak, güncel olayların masal atmosferinde ele alındığı bir oyundur. Çocuk oyunları dizisi ; 28. Subject Term ...bir efsaneden yola çıkarak kaleme alınan Kral Midas, ilköğretim alınan, Kurt ile Yedi Yavru Keçi yuva öğrencileri için yazılmıştır. Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde ise bilinen iki masaldan... ...Kurbağa Prens-Kral Midas-Kurt ile Yedi Yavru Keçi-Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde. Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde ise bilinen iki masaldan yola çıkılarak, güncel olayların masal......