acem2019delhi.com

Büyükbabam Değişti

Responsive image
Bu kitaptaki iki çocuk büyükbabalarını ziyaret etmeyi çok seviyor. Fakat son zamanlarda büyükbabaları biraz değişti. Büyükbaba hasta gibi görünmüyor ama bir hemşire ona bakmaya geliyor. Neler oluyor? Büyükbabaları Alzheimer hastalığına yakalandı. Bu hastalık onun isimleri, yerleri ve günlük işlerini nasıl yaptığını unutmasına neden oluyor. Bu yüzden yardıma ihtiyaç duyuyor ve eskiden yaptığı pek çok şeyi yapamıyor. Kitaptaki çocuk ve kız kardeşi ilk başta büyükbabaları değiştiği için endişeleniyorlar ama anneleriyle konuştuktan sonra böyle hissetmelerinin normal olduğunu, bu yeni duruma uyum sağlamaları gerektiğini fark ediyorlar. Çocuklar bu durumla başa çıkmayı ve yine ailece eğlenebilmek için büyükbabalarına nasıl yardım edebileceklerini öğreniyorlar.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-23
DOSYA BOYUTU:
5,15
ISBN:
9754036275
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Pam Pollack
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Büyükbabam Değişti PDF

Büyükbabam Değişti harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Pam Pollack. Okuyabilirsin Büyükbabam Değişti sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... kitaptaki iki çocuk büyükbabalarını ziyaret etmeyi çok seviyor ... Büyükbabam Değişti - Pam Pollack - Meg Belviso - TÜBİTAK Yayınları ... . Fakat son zamanlarda büyükbabaları biraz değişti. Büyükbaba hasta gibi görünmüyor ama bir hemşire ona bakmaya geliyor. 3.54 TL. Bu kitaptaki iki çocuk büyükbabalarını ziyaret etmeyi çok seviyor. Fakat son zamanlarda büyükbabaları biraz değişti. Büyükbaba hasta gibi görünmüyor ama bir hemşire ona bakmaya geliyor. 4.17 TL. Bu kitaptaki iki çocuk büyükbabalarını ziyaret etmeyi ... Büyükbabam Değişti - Pam Pollack | kitapyurdu.com ... . 4.17 TL. Bu kitaptaki iki çocuk büyükbabalarını ziyaret etmeyi çok seviyor. Fakat son zamanlarda büyükbabaları biraz değişti. Büyükbaba hasta gibi görünmüyor ama bir hemşire ona bakmaya geliyor. Büyükbabam Değişti, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 10 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Büyükbabam Değişti. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Anasayfa Büyükbabam Değişti. Meg Belviso. Sepete At Hemen Al. Büyükbabam Değişti. Yeni. Ücretsiz Kargo. Fakat son zamanlarda büyükbabaları biraz değişti. Büyükbaba hasta gibi görünmüyor ama bir hemşire ona bakmaya geliyor. Büyükbabam Değişti arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Büyükbabam Değişti İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Bu kitaptaki iki çocuk büyükbabalarını ziyaret etmeyi çok seviyor. Fakat son zamanlarda büyükbabaları biraz değişti. Büyükbaba hasta gibi görünmüyor ama bir hemşire ona bakmaya geliyor. Büyükbabam değişti | Yaşlılar haftası | Belirli haftalar #1. GERÇEK HİKAYELER 324.076 views10 months ago. 5:01. Evimiz Yandı ve Hayatım Değişti....