acem2019delhi.com

Her Savaş Bir Tanrı Öldürür

Responsive image
Güneydoğu’da görev yapan başarılı bir subayın anti-militarizme geçiş hikâyesini anlatan Her Savaş Bir Tanrı Öldürür; aynı zamanda bir oğlun babasıyla hesaplaşmasından, bir erkeğin eski sevdalısından af dileyişinden ve bir insanın kendisine yeniden bir hayat kurma çabasından söz ediyor.Sandalye romanında, bir kaza sonucu “engelli” haline gelen gencin altüst olan hayatına odaklanan Süleyman Akbulut, bu kez bir askerin ölümle, öldürmekle giriştiği hesaplaşmaya tanıklık etmemizi sağlıyor. “‘Neredeyse hepsi on sekiz-yirmi yaşlarında çocuklardı’ dedi Yılmaz. ‘Bizimkilerden, onlardan bir dolu çocuk… Hiçbirimiz bir şey yapamadık. Bir dağ başında karşılaşınca yapacak bir şey de kalmıyor zaten; iş işten geçmiş oluyor. Öldürmek zorundasın; ya sen onu, ya da o seni. Anlatsan, vatanın için öldürdün, diye avuturlar seni. Ama gelsinler ve bunu öldürdüğüm yirmi yaşındaki birinin cesedinin yarı açık gözlerine bakan vicdanıma anlatsınlar!’”
YAYIN TARİHİ:
2012-01-01
DOSYA BOYUTU:
12,65
ISBN:
6050904987
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Süleyman Akbulut
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Her Savaş Bir Tanrı Öldürür PDF

Her Savaş Bir Tanrı Öldürür harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Süleyman Akbulut. Okuyabilirsin Her Savaş Bir Tanrı Öldürür sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...oğlun babasıyla hesaplaşmasından... Bir insanın hayatıyla, bir toplumun tarihini bir araya getiren usta işi bir roman ... Her Savaş Bir Tanrı Öldürür %20 İndirimli Süleyman Akbulut ... ... Güneydoğu'da görev yapan başarılı bir subayın anti-militarizme geçiş hikâyesini anlatan Her Savaş Bir Tanrı Öldürür... Güneydoğu'da görev yapan başarılı bir subayın anti-militarizme geçiş hikâyesini anlatan Her Savaş Bir Tanrı Öldürür; aynı zamanda bir oğlun babasıyla hesaplaşmasından... Bir insanın hayatıyla, bir toplumun tarihini bir araya getiren usta işi bir roman... Güneydoğu'da görev yapan baş ... Her Savaş Bir Tanrı Öldürür - Süleyman Akbulut ... ... Bir insanın hayatıyla, bir toplumun tarihini bir araya getiren usta işi bir roman... Güneydoğu'da görev yapan başarılı bir subayın anti-militarizme geçiş hikâyesini anlatan Her Savaş Bir Tanrı Öldürür... Güneydoğu'da görev yapan başarılı bir subayın anti-militarizme geçiş hikâyesini anlatan Her Savaş Bir Tanrı Öldürür; aynı zamanda bir oğlun babasıyla hesaplaşmasından... Her Savaş Bir Tanrı Öldürür Süleyman Akbulut. Bakan Öldürür engelli vicdanıma yaşlarında Bir gelen da Savaş hepsi hikâyesini zaten; Anlatsan, erkeğin şey Tanrı şey kendisine gelsinler dağ roman......