acem2019delhi.com

Tenten Amerika’da

Responsive image
Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor.Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.Gerçek ya da kurgusal bir mekânda, mükemmel ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-06-27
DOSYA BOYUTU:
6,30
ISBN:
6051716985
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Herge
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tenten Amerika’da PDF

Tenten Amerika’da harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Herge. Okuyabilirsin Tenten Amerika’da sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...*. şükela: tümü | bugün. (bkz: tintin en amerique) ... Tenten Amerika'da - The Reader Wiki, Reader View of Wikipedia ... . tenten amerika'da belçikalı yazar ve illüstratör hergé'in klasik çizgi romanının bölümlerinden bir tanesidir. serinin kahramanı genç muhabir tenten'dir. ...bölümü olan Tenten Amerika'dada Tenten, Kongo'dayken ortaya çıkardığı suç örgütünün reisi Al Capone'u yakalamak ve Chicago'yu gangsterlerden temizlemek üzere Amerika'ya gidiyor. Serinin kahramanı genç muhabir Tenten'dir.

Tenten Amerika'da serinin üçüncü bölümüdür. İlk Amerikan verisiyonuysa 1973 yılında çıkartılmıştır. Herge. Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten'in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Tenten Amerika'da en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Tenten Amerika'da satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! "Tenten Amerika da". için 24 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Tenten'İn maceraları 3 - tenten amerika'da. Satıc...