acem2019delhi.com

Gölgede Gizlenen Sevgili

Responsive image
Sevmek, boş bakıp uzaktan bir şehre ruhunu sarhoş etmektir. Bir nefes ötende duranı özlemek... Korkularınla yüzleşmek ve birinin daha incineceğinden korkarak uzaklaşmaktır, sevmek. Korkaklık değildir bunun anlamı. Başkası için, duygularından, heyecanlarından, kurulması muhtemel hayallerinden vazgeçmektir. Kandan kızarmış gözlerle, aptal aptal sokaklarda dolaşmaktır. Sıkı sıkı sarıldığın telefona mesaj gelmediği için, telefonu nefretle duvara fırlatmaktır. Ya da sesiz sedasız yüreğindeki gizli köşene çekilip, onun var olduğuna sevinmektir. Yanı başındaki insana duygularını hissettirmemek için, oradan buradan konuşarak, saçma sapan konular açarak lafı değiştirmektir. Bir serce kanadının pıtırtısını duyar gibi olup, tebessüm etmektir çiçeklere ve hoşlanmadığın suratlara.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-15
DOSYA BOYUTU:
6,82
ISBN:
6055577889
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Işık
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gölgede Gizlenen Sevgili PDF

Gölgede Gizlenen Sevgili harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Işık. Okuyabilirsin Gölgede Gizlenen Sevgili sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...b olarak edinmek istiyorsanız, kitap.live üzerinden mümkün ... Gölgede Gizlenen Sevgili ... ... Sevmek, boş bakıp uzaktan bir şehre ruhunu sarhoş etmektir. Bir nefes ötende duranı özlemek... Korkularınla yüzleşmek ve birinin daha incineceğinden korkarak uzaklaşmaktır, sevmek. Mehmet Işık adlı yazara ait Gölgede Gizlenen Sevgili kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %40 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Türk Edebiyatı /. Gölgede Gizlenen Sevgili. Gölgede Gizl ... Gölgede Gizlenen Sevgili | bkmkitap.com ... . Türk Edebiyatı /. Gölgede Gizlenen Sevgili. Gölgede Gizlenen Sevgili. Mehmet Işık. Yayınevi: Mola Kitap. Gölgede Gizlenen Sevgili. Mehmet Işık. Mola Kitap. Gölgede Gizlenen Sevgili - Mehmet Işık hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Gölgede Gizlenen Sevgili. 4,73 TL. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gölgede Gizlenen Sevgili. Sevmek, boş bakıp uzaktan bir şehre ruhunu sarhoş etmektir. Bir nefes ötende duranı özlemek... Korkularınla yüzleşmek ve birinin daha incineceğinden korkarak uzaklaşmaktır, sevmek. Gölgede Gizlenen Sevgili isimli kitabın yazarı Mehmet Işık olarak belirtilmiştir. Gölgede Gizlenen Sevgili kitabının sayfa miktarı : 63 Gölgede Gizlenen Sevgili kitabı Türkçe olarak yazılmıştır. Sevmek, boş bakıp uzaktan bir şehre ruhunu sarhoş etmektir. Bir nefes ötende duranı özlemek... Korkularınla yüzleşmek ve birinin daha incineceğinden korkarak uzaklaşmaktır, sevmek. Gölgede gizlenen sevgili. Fiyat : 7 TL. Ürün Özellikleri. Mehmet Işık. Sevmek, boş bakıp uzaktan bir şehre ruhunu sarhoş etmektir. Bir nefes ötende duranı özlemek... Korkularınla yüzleşmek ve birinin daha incineceğinden korkarak uzaklaşmaktır, sevmek. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gölgede Gizlenen Sevgili. Gölgede gizlenen sevgili Mehmet Işık. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Gölgede gizlenen sevgili Mehmet Işık. Mağazaya Soru ...