acem2019delhi.com

Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil

Responsive image
İnternette tanıştığı bir kadın yüzünden bütün hayatı alt üst olan, çevresinden, okulundan uzaklaşmak zorunda kalan ve sonunda psikolojisi tamamen iflas eden sosyal medya kurbanı bir gencin duygularını -gerçekten- anlamaya hazır mısınız? Bu Sonu Mutlu Biten Hikâyelerden Biri Değil, tırnak içinde normal, sıradan ve birçoklarından iyi görünen bir hayatın ardındaki korkunç trajediyi gözler önüne sererken, sosyal medyanın güçlenmesiyle birlikte etki alanı giderek artan bilişim suçları, nefret söylemi ve yalnızlaşma gibi konular, romanın ana eksenini oluşturuyor.Modern hayatlarımıza ve geleneksel korkularımıza bir de Z kuşağının gözünden bakmaya ne dersiniz? 
YAYIN TARİHİ:
2015-04-16
DOSYA BOYUTU:
6,89
ISBN:
6051426099
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Halil İbrahim Irklı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil PDF

Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Halil İbrahim Irklı. Okuyabilirsin Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...çevresinden... Halil İbrahim Irklı'nın ilk romanı ''BU SONU MUTLU BİTEN HİKAYELERDEN BİRİ DEĞİL'' tüm kitapçılarda! Ayça Varlıer, Aydan Taş, Çiçek Dilligil, Derya Karadaş, Enis Arıkan, Funda Eryiğit ... Sürpriz Ünlülerle "Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil..." ... ... Bu Sonu Mutlu Biten Hikâyelerden Biri Değil, tırnak içinde normal, sıradan ve birçoklarından iyi görünen '' o kadar çok sey olmaya çalıştım ki... Mesela ben mutlu olmak istedim. 17.32 TL. ARTEMİS YAYINLARI , Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Garaj. Kemal Hamamcıoğlu. Yalnızlar İçin Çok Özel ... Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil - Ekşi Sözlük ... . 17.32 TL. ARTEMİS YAYINLARI , Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Garaj. Kemal Hamamcıoğlu. Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet. Murat Gülsoy. Milliyet Sanat » Vitrindekiler » Kitap » Bu Sonu Mutlu Biten Hikâyelerden Biri Değil. Modern hayatlarımıza ve geleneksel korkularımıza bir de Z kuşağının gözünden bakmaya ne dersiniz? Ama Türklerin hem Müslüman olarak hem de etnik bir grup olarak tarihteki rolleri garip bir biçimdeAraplara ve Farslara göre daha az bilinmektedir. Hijyenik Hayatını Çamaşır Suyuyla Yıkamak İsteyen Bir Genç Adamın Dünü Ve Bugünü. Mutlu Biten Hikâyelerden Biri Değil, Tırnak İçinde Normal, Sıradan Ve Birçoklarından İyi Görünen Bir... Modern hayatlarımıza ve geleneksel korkularımıza bir de Z kuşağının gözünden bakmaya ne dersiniz? Biri Değil kitapyurdu, Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil konusu, Bu Sonu... Ürün Adı: Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil. Mağaza: orca kırtasiye. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Modern hayatlarımıza ve geleneksel korkularımıza bir de Z kuşağının gözünden bakmaya ne dersiniz? O kadar çok sey olmaya çalıştım ki... Mesela ben mutlu olmak istedim. 16.32 TL. Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil, tırnak içinde normal, sıradan ve birçoklarından iyi görünen bir hayatın ardındaki korkunç trajediyi gözler önüne sererken, sosyal......