acem2019delhi.com

Yemin Bozdum Yolunda

Responsive image
EN GÜZEL YARALI YÜREK SEVİLİR... Hayatının geri kalanını tek bir insanla geçirmek isteyeceğini hiç düşünmeyen Eymen Sancaktar... Hem ruhuna hem de geleceğine aldığı darbelerle, yeni bir başlangıç için yola çıktığında, hiç beklemediği bir zamanda yol ikiye ayrıldı. Bir ucunda yalnızlık, diğerinde acı... Nereye dönse gözyaşı, ne tarafa gitse hasret vardı. Ve bu gerçeğe rağmen inat abidesi hırçın karısının büyüsüne kapıldıkça yeminler unutuldu, yasaklar delindi. Yıllarca içinde gizleyip bastırdığı tutkuları uyanmaya başladığında ise artık çok geçti. Eymen Sancaktar, her ne kadar evliliğini inkâr eden biriymiş gibi görünmeye devam etse de gözlerindeki aşk ve sözlerindeki içtenlik bunu hep yalanladı. Yeşil gözlü Peri kızını kaybetmekten korkunca paniğe kapılarak hata üzerine hata yaptı ve hatalarına en büyük bedeli ödeyen yaralı taraf o oldu. Ya şimdi acıttıklarını iyi ederek harekete geçecek ya da sonsuza kadar bahar gözlü sevdiğini kaybedecek! Ama önce kaderine dair tehlikeli sırrıyla sınanacak, korkularıyla yüzleşecek... Bu aşka en ağır kefareti o ödeyecek! İnkâr edilen arzuların ve yasaklanmış özlem dolu tenlerin silsilesine kapılan iki zıt kutupta beliren... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak?
YAYIN TARİHİ:
2018-06-01
DOSYA BOYUTU:
3,28
ISBN:
6056847264
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Müjde Aklanoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yemin Bozdum Yolunda PDF

Yemin Bozdum Yolunda harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Müjde Aklanoğlu. Okuyabilirsin Yemin Bozdum Yolunda sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r yanlış anlaşılmayla başladı! Derin yeşil gözleri, beyaz, tazecik tenine düşen gece karası saçları ve dolgun kırmızı dudaklarıyla yakıcı bir güzellik: Peri! Yemin Bozdum Yolunda 2 Hakkında ... Yemin Bozdum Yolunda , Müjde Aklanoğlu - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . En güzel yaralı yürek sevilir… Hayatının geri kalanını tek bir insanla geçirmek isteyeceğini hiç düşünmeyen Eymen Sancaktar… 2 saat önce. Yemin Bozdum Yolunda/Müjde Aklanoğlu/Anayurt Yayınları. Satıcı: kitap_store. Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Yemin Bozdum Yolunda - Yemin Serisi 2 Yorumları (0 yorum). ...ruhuna hem de geleceğine aldığı darbelerle, yeni bir başlangıç için yola çı ... Müjde Aklanoğlu Yemin Bozdum Yolunda 2 Yemin Serisi 2 | PDF... ... . Satıcı: kitap_store. Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Yemin Bozdum Yolunda - Yemin Serisi 2 Yorumları (0 yorum). ...ruhuna hem de geleceğine aldığı darbelerle, yeni bir başlangıç için yola çıktığında, hiç beklemediği bir zamanda yol ikiye ayrıldı. 37 Comments on Yemin Bozdum Yolunda Pdf Kitap İndir. Home » Türkiye Roman » Müjde Aklanoğlu - Yemin Bozdum Yolunda. Tüm kadınlar kendisininken, o; sadece asi ve şartları olan bu kızı arzuluyor -Karısını!- ona sahip olabilmek için her yolu deniyordu. Müjde Aklanoğlu. En Güzel Yaralı Yürek Sevilir... Hayatının geri kalanını tek bir insanla geçirmek isteyeceğini hiç düşünmeyen Eymen Sancaktar... İki yemin bir aşk... Acaba hangisi kazanacak Yıldız Tilbe - Yemin Mi Ettin - (Ahmet Selçuk İlkan-Unutulmayan Şarkılar) (Official Video) - Продолжительность: 3:53 Poll Production Recommended for... Peri ise verdiği yemini bozmayıp arkasında kalmaya çalışacak.İki Yemin, bir aşk. Müjde Aklanoğlu - Bana Sevmeyi Anlat Serisi 2. Kitap - Yemin Bozdum Yolunda 1. Kendi başına HTML Yemin Bozdum Yolunda - Müjde Aklanoğlu zaten yorumlanmıştır, ya da ba...