acem2019delhi.com

Gümüş Patenler

Responsive image
Hans ve Gretel Brinker Hollandalı iki yoksul ama bir o kadar da gururlu iki kardeştir; babaları geçirdiği kaza sonucu evde yatalaktır ve evi zavallı anneleri geçindirmektedir. Bir gün yaşadıkları kasabada büyük bir paten yarışı düzenleneceğini duyarlar; ödül ise bir çift gümüş patendir. Şimdi iki kardeşin tek hayali bu gümüş patenleri kazanmaktır.Ancak Brinker ailesinin en büyük özlemi babalarının bir an önce iyileşmesi ve yeniden mutlu bir aile olabilmektir. Hans, ünlü cerrah Doktor Boekman ile karşılaşır ve ondan babasına yardım etmesini ister. Peki, bu aksi, kimsenin sevmediği adam Hans’ın babasını iyileştirecek mi?Yarışı kimi kazanacak? Şehrin zengin ailelerinin çocukları mı yoksa bir çift paten almaya bile gücü yetmeyen Gretel ve Hans mı?Yoksul ama iyi yürekli insanların yüreğinizi ısıtacak öyküsünün anlatıldığı bu kitap her çocuğun kütüphanesinde mutlaka yer almalı.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-04
DOSYA BOYUTU:
12,58
ISBN:
6052134566
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mary Mapes Dodge
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gümüş Patenler PDF

Gümüş Patenler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mary Mapes Dodge. Okuyabilirsin Gümüş Patenler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kıp hastanın durumunu sorarlar ve kutunun Gretel'in kazandığı gümüş patenlere ait olduğunu belirtirler ... Gümüş Patenler, Mary Mapes Dodge » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . GÜMÜŞ PATENLER KİTAP ÖZETİ. Hans ve Gretel 2 kardeştir. Aileleriyle birlikte yaşayan bu çocuklar, Hollanda'da hayat sürmektedir. Hollanda'da değişik etkinlikler de yapılmaktadır. HANS VE GRATEL. "Çocuklar hadi eve gelin "dedi hans ve gratel 'in annesi.Hans ve gratel kendi yaptıkları tahta patenleri bırakıp hemen eve döndüler.Gratel evde yün örerdi annesiyle sonra annesi... Gümüş Patenler Kitabının Kısa Özeti Oku. Gümüş Pa ... instagram.com/gumuspatenler ... .Gratel evde yün örerdi annesiyle sonra annesi... Gümüş Patenler Kitabının Kısa Özeti Oku. Gümüş Patenler Kitap Özellikleri. Alt tarafta "kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı" gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz....