acem2019delhi.com

İki Yemin Bir Aşk / Yemin Serisi 1

Responsive image
HER ŞEY BİR YANLIŞ ANLAŞILMAYLA BAŞLADI! Derin yeşil gözleri, beyaz, tazecik tenine düşen gece karası saçları ve dolgun kırmızı dudaklarıyla yakıcı bir güzellik: Peri! Hayal dünyasında yaşayan peri kızlarından değil o! Onun hayatı masal dünyalarındaki gibi hiç olmadı. Zaten masallara, kaderi değiştiren mucizelere inanmayı bırakalı çok olmuştu. Ta ki; gece yarısı uykuluyken yaptığı o büyük hataya kadar! Sınırsız serveti, baştan çıkarıcı cazibesi ve çarpıcı yakışıklılığıyla Eymen Sancaktarın baştan çıkarıp elde edemeyeceği bir kadın yoktu ya da o öyle sanıyordu! Geçmişte yaşadığı acı tecrübesi yüzünden, kalp kapıları aşka kapanmış, yüreği kalın sırlarla kaplanmıştı... Artık aşka yeminliydi! Zorunlu olarak kaldığı otel odasında uyandığında, hayatının en büyük yanlış anlaşılmasıyla karşılaştı. VE BÖYLECE PERİ MASALI BAŞLADI! Tüm kadınlar kendisininken, o; asi ve şartları olan bu kızı arzuluyor. Karısını! Ona sahip olabilmek için her yolu deniyordu. Peri isyan ettikçe cezbediyor, çekim alanından çıkmıyordu. Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecek? Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak?
YAYIN TARİHİ:
2018-01-01
DOSYA BOYUTU:
11,64
ISBN:
6058150638
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Müjde Aklanoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İki Yemin Bir Aşk / Yemin Serisi 1 PDF

İki Yemin Bir Aşk / Yemin Serisi 1 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Müjde Aklanoğlu. Okuyabilirsin İki Yemin Bir Aşk / Yemin Serisi 1 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...güvenle satın alabilirsiniz. Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak ... İki Yemin Bir Aşk - Yemin Serisi 1 | Kitapsepeti - Online Kitap... ... ... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? 16.33 TL. Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Bu iki inatçı âşık ... İki Yemin Bir Aşk Yemin Serisi 1 Müjde Aklanloğlu ... ... Acaba hangisi kazanacak? Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecek? Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... Eymen dokunursa yanacak bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp arkasında durmaya çalışacak... Yemin Bozdum Yolunda. 18,90 TL. Kaderimde Saklı. 17,50 TL. İki Yemin Bir Aşk. Web sitemizde PDF, Kindle, Ebook, Epub ve Mobi formatlarında indirerek PDF kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz İki Yemin Bir Aşk / Yemin Serisi 1 Üç kızkardeş ve savaş sunuyoruz. Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak… İki Yemin… Bir Aşk… Acaba hangisi kazanacak? Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak… İki Yemin… devamı burada => https://sizekitap.com/kitaplar/edebiyat/iki-yemin-bir-ask-yemin-serisi-1/. Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak? Ona sahip olabilmek için her yolu deniyordu.Peri isyan ettikçe cezbediyor, çekim alanından çıkmıyordu.Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecek?Önce hangisi pes edecek? 23.15 TL. Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp, arkasında durmaya çalışacak... İki Yemin... Bir Aşk... Acaba hangisi kazanacak?...