acem2019delhi.com

İlkokulda Matematik Öğretimi (1-4.Sınıflar)-Yeni Programa Uygun

Responsive image
Bu kitap, İlköğretimde Matematik Dersi (1-4. Sınıflar) Öğretim Programının öğrenme ve alt öğrenme alanlarına göre hazırlanmıştır. Bazı alt öğrenme alanlarına bir bölüm ayrılmış, bazıları da aynı bölümde işlenmiştir. Bölümlerde, ilgili alt öğrenme alanına ait matematik özetlenmiş, işlemlerin algoritmaları açıklanmış, etkili bir öğretim için yöntemler içerisinde durulmuş ve bol etkinlik örnekleri verilmiştir.Kitapta, problem çözme stratejilerine özel bir önem verilmiştir.Kitabın hazırlanmasında, ilköğretim çağı çocuklarının bilişsel gelişim özellikleri, genel öğretim ve matematiğin özel öğretimindeki yeni gelişmeler dikkate alınmıştır. Ayrıca, öğrencilerin kavramları zihinlerinde kendilerinin oluşturmaları için hem zihinsel süreçler hem de matematiğin yapısı göz önüne alınmış, yapısalcı yaklaşıma öncelik verilmiştir.Ölçme ve değerlendirmeye özel bir önem verilmiştir. Kitap boyunca değerlendirmenin, öğrenme eksikliklerinin saptanması ve öğretimin iyileştirilmesi amaçları ön planda tutulmuştur. Ayrıca; performansın değerlendirilmesi matematikteki gelişmenin izlenmesi ve duyuşsal özelliklerin ölçülmesine de yer verilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2016-10-19
DOSYA BOYUTU:
5,59
ISBN:
6053643425
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Yaşar Baykul
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İlkokulda Matematik Öğretimi (1-4.Sınıflar)-Yeni Programa Uygun PDF

İlkokulda Matematik Öğretimi (1-4.Sınıflar)-Yeni Programa Uygun harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Yaşar Baykul. Okuyabilirsin İlkokulda Matematik Öğretimi (1-4.Sınıflar)-Yeni Programa Uygun sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lında ise bütün sınıflara uygulanacaktır ... 2019-2020 Sınıf Öğretmeniyiz Biz İlkokul 1.2.3.4.sınıf, Ortaokul... ... . 123 TL. İlkokulda Matematik Öğretimi (1-4.Sınıflar)-Yeni Programa Uygun. Sınıflar) Öğretim Programının öğrenme ve alt öğrenme alanlarına göre hazırlanmıştır. Alış-Veriş Listeme Ekle. İlkokulda Matematik Öğretimi (1-4.Sınıflar)-Yeni Programa Uygun. Yazarın Diğer Kitapları. Ortaokulda Matematik Öğretimi 5 8. Sınıflar. Yaşar Baykul. Pegem Akademi Yayıncılık. ... 1. Sınıf Matematik Kazanımları 2019-2020 | Matematikciler.com ... . Yaşar Baykul. Pegem Akademi Yayıncılık. İlkokullarda 1,2,3,4 Sınıflarda Matematik Öğretimi en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Üniversiteye Hazırlık ve Okula Yardımcı Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı Cep Kitabı Eğitim » Eğitime Yardımcı Kitaplar » İlkokulda Matematik Öğretimi 1 4.Sınıflar Yeni Programa Uygun. Sınıflar) Öğretim Programının öğrenme ve alt öğrenme alanlarına göre hazırlanmıştır. Alış-Veriş Listeme Ekle. İlkokulda Matematik Öğretimi (1-4.Sınıflar)-Yeni Programa Uygun. ...Öğretim Programı Kazanımları, İlkokul 1. Sınıf 1. Sınıf Kazanımları, örnek etkinlikler ve Atatürk. Disleksi. En Yeniler. Araçlar. Korumalı İçerik. 33Matematik-Dersi-Ogretim-Programi.pdf. Siniflar) Ögretim Programinin ögrenme ve alt ögrenme alanlarina göre hazirlanmistir. 0542 212 72 37. Menu. İlkokulda Matematik Öğretimi 1 4.Sınıflar Yeni Programa Uygun....