acem2019delhi.com

Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri

Responsive image
Bir gün ashab-ı güzin hazretleri bir arada toplanıp kendi hal e durumları hakkında konuşuyorlardı. İçlerinden biri Hazret-i Ebû Bekir'e sordu:- Ey Ebû Bekir! Yüce olan Allah hakkı için söyle, bu dereceye ne ile ulaştın?-Evvela, dünyaya karşılık dini seçtim. Âihrete karşılık da Allah tealanın rızasını seçtim. Daima Allah tealanın hakkını kendi hakkımın üstünde gördüm ve onu tercih ettim.Sonra hazret-i Ömer'e sordu:Ey Ömer! Sen bu mertebeye ne ile eriştin?-Şunlarla ki, hiç şöphe etmeyerek, aziz edici ve zelil edicinin bir olan Allah olduğunu bildim, diye cevap verdi.Bundan sonra Hazret-i Osman'a sordu:Ey Osman! Sen bu dereceye ne ile ulaştın?-Ben Allah'ın kitabını sağ tarafıma, Peygamber aleyhisselâmın sünnetini de sol tarafıma koydum. Allah tealanın sinemdekine muttali olduğunu bildim, dedi.Bundan sonra Hazret-i Ali'ye sordu.Ey Ali! Sen bu mertebeye ne ile eriştin?-Cihad ile. Otuz sene cihad kılıcı ile, haşyet zırhı ile, vera' kalkanı ile, taat ve ibadet oku ile gönül kapısında oturdum, Allah'tan başka hiçbir şeyin gönlüme girmesine rıza göstermedim.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-07
DOSYA BOYUTU:
12,58
ISBN:
6055457327
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şemseddin Ahmed Sivasi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri PDF

Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şemseddin Ahmed Sivasi. Okuyabilirsin Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...g Anasayfası. Dört Büyük Halife Hayatı Ve Menkıbeleri ... Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri - Şemseddin Ahmed Sivasi... ... . Yazar. Şemsüddin Ahmed Sivasi. Fiyat. Peygamberimiz ve dört büyük halife hayatları ve menkıbeleri. Peygamberimiz ve Dört Büyük Halife Hayatları ve Menkıbeleri. Seyyid Eyyüb Bin Sıddık. Satıcı. Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri. Şemseddin Ahm ÇELİK YAYINEVİ. %14 indirimli Yeni. Hayat Yayınları Giyimde Renklerin Uyumu - Prof. Dr. Hasan İbicioğlu. 12 €. Bir gün ashab-ı güzin h ... Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri... | Ehli Sünnet Kitap ... . Dr. Hasan İbicioğlu. 12 €. Bir gün ashab-ı güzin hazretleri bir arada toplanıp kendi hâl ve durumları hakkında konuşuyorlardı. İçlerinden biri Hazret-i Ebû Bekir'e sordu... Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir. Dört Halifenin Hayatı. %40. 12,50 TL. Dört Büyük Halife - Hayatı ve Menkîbeleri. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Dört Büyük Halife - Hayatı ve Menkîbeleri. Mağaza: Endülüskitapevi. kitaphanen.com´da uygun fiyata Çelik Yayınevi markalı Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri 9786055457327 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. %0 Stoktan Teslim. Ürün detayı. Dört Büyük Halife : Hülefa-i Raşidin. Şemseddin Sivasi. Bedir. Ürün detayı. Sepete at. Dört Halifenin Menkıbeleri. Şemseddin Sivasi. Yazar. : Şemsüddin Ahmed Sivasi. Dört Büyük Halife - Hayatı ve Menkîbeleri. Şemsüddin Ahmed Sivasi. Dört Halifenin Menkıbeleri. 6.95 9.26. Alış-Veriş Listeme Ekle. Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri. Hazreti Ebubekir. 7,89 TL. Dört Halifenin Menkıbeleri...