acem2019delhi.com

Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863)

Responsive image
Uzun yüzyıllar boyunca Osmanlı İmparatorluğu kontrolündeki Orta Doğu, Avrupalılar tarafından sürekli mercek altında tutulmuştur. Başlangıçta bu faaliyetler misyonerler vasıtası ile gerçekleştirilmiş ve elde edilen başarının daha da ileriye götürülmesi için onların yöntemleri ve amaçları değiştirilerek kullanılmaya devam edilmiştir . Özellikle 19. Yüzyılın başından itibaren "bu topraklarda yaşayan insanların birbirleri arasındaki bağların hassas noktaları nedir" sorusuna cevap aranmıştır. Bu maksatla da çeşitli şekillerde Orta Doğu’da casusluk faaliyetleri yürütüle gelmiştir. Palgrave da bu faaliyetlerin içerisindeki birisidir. Doktor ve şifacı kamuflajı, kendisine uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hâkim olan dil bilgisi ile İslamiyet’in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl boyunca bütün Arap yarımadasını dolaşmış ve bu coğrafyada yaşayan insanların yaşamsal, geleneksel ve dinsel özelliklerini etüt etmiştir. Topladığı bilgileri de bu kitapta birleştirerek ileride bu toprakların Osmanlı'dan kopması ve aynı coğrafyanın insanlarının birbirlerine düşman olmaları için gerekli yol haritasını hazırlamıştır.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-15
DOSYA BOYUTU:
7,93
ISBN:
9756665909
DİL:
TÜRK
YAZAR:
W.G. Palgrave
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863) PDF

Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır W.G. Palgrave. Okuyabilirsin Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...da Bir Yıl (1862-1863). 0 yorum. ₺14,00 ... Arabistan'da Bir Yıl 1862-1863 - W. G. Palgrave... | ilgikitap.com ... . uydurduğu Arap ismi ve Arapçaya bir Arap kadar hakim olan dil bilgisi ile İslamiyetin özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl boyunca... Arabistan'da Bir Yıl 1862-1863. Yazar : W. G. Palgrave Yayınevi : Lotus Yayınevi Bu kategorideki tüm ürünler. 10.50 TL. Doktor ve şifacı kamuflajı, kendisine uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hâkim olan dil bilgisi ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl boyunca bütün... Doktor ve şifacı kamuflajı, kendisi ... Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863) | bkmkitap.com ... ... Doktor ve şifacı kamuflajı, kendisine uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hâkim olan dil bilgisi ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl boyunca bütün Arap... Doktor ve şifacı kamuflajı, kendisine uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hâkim olan dil bilgisi ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl boyunca bütün Arap... Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863). Uzun yüzyıllar boyunca Osmanlı İmparatorluğu kontrolündeki Orta Doğu, Avrupalılar tarafından sürekli mercek altında tutulmuştur. Doktor ve şifacı kamuflajı, kendisine uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hâkim olan dil bilgisi ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl boyunca bütün Arap... 10.50 TL. Doktor ve şifacı kamuflajı, kendisine uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hakim olan dil bilgisi ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl boyunca bütün... 10.36 TL. Doktor ve şifacı kamuflajı, kendisine uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hakim olan dil bilgisi ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl boyunca bütün... 11.20 TL. Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863)-Lotus Yayın Grubu- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863). Yeni. Ücretsiz Kargo. uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hakim olan dil bilgisi ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl... Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863). Müşteri Hizmetleri. Arabistan'da Bir Yıl 1862-1863. Tavsiye et. Hata bildir. uydurduğu Arap ismi ve Arapça'ya bir Arap kadar hâkim olan dil bilgisi ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini çok iyi öğrenmiş olarak bir yıl... Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863). Uzun yüzyıllar boyunca Osmanlı İmparatorluğu kontrolündeki Orta Doğu, Avrupalılar tarafından sürekli mercek altında tutulmuştur. Arabistan'da Bir Yıl (1862-1863). W. g. palgrave. Çeviren Dr. Haktan Birsel. ile İslamiyet'in özünü ve geleneklerini de çok iyi öğrenere...