acem2019delhi.com

Muhammedi Duruş

Responsive image
-Hatıralardan zihne yansıyan tekrarsız hayat, ibretin ta kendisidir. İbret, hatıradan dikkate sunulan lezzettir.-Söz, sahibinin kimliğini; sahibi, sözün kişiliğini temsil eder. Bir sözle imana girip, imandan çıkıldığına göre söz sahipliğini iyi anlamak gerekir.-Her söz düşüncenin mahsulü, her düşünce sözün mahkumu oldukça makbuldür.-Yalanı sevdirmenin, günaha özendirmenin, aklı karartmanın örtülü yolu argodur. Argo bir an için bilinci tatil edip, bilinç ehline bilgi dışında bir şey sunmaktır.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-02
DOSYA BOYUTU:
6,29
ISBN:
6058470330
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İdris Yılmaz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Muhammedi Duruş PDF

Muhammedi Duruş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İdris Yılmaz. Okuyabilirsin Muhammedi Duruş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sidir. Muhammedi Duruş. %32. 25,00 TL. Muhammedi Duruş ... Muhammedi Duruş İdris Yılmaz ... . HAVALE :16,83 TL %1 EFT İndirimi. Kutup Yıldızı Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! MUHAMMEDİ DURUŞ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Bu kitap satılmıştır. Satışta Olanlar. Muhammedi duruş. İdris Yılmaz. Muhammedî Duruş. Allah Rasûlü Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem'in "âlemlere rahmet"(21/107) olarak, tüm insanlığa "aydınlık saçan bir ışık"(33/46)... Hatıralardan zihne yansıyan tekrarsız hayat, ibre ... Muhammedi Duruş | PDF Kitap İndir ... ... Hatıralardan zihne yansıyan tekrarsız hayat, ibretin ta kendisidir. İbret, hatıradan dikkate sunulan lezzettir. -Söz, sahibinin kimliğini; sahibi, sözün kişiliğini temsil eder. Join Facebook to connect with Muhammedi Durus and others you may know. Muhammedi Durus is on Facebook. To connect with Muhammedi, sign up for Facebook today. İdris Yılmaz. -Hatıralardan zihne yans...