acem2019delhi.com

Antitox

Responsive image
Televizyon ekranlarında yıllardır doğal, ekonomik, sağlıklı ve pratik tarifleriyle hayatımızı kolaylaştıran Meltem AÇIKEL, yepyeni bir eserle daha izleyici ve okurlarıyla buluşuyor. ANTITOX- Toksin Atarak Sağlıklı Zayıflatan Yemek ve Diyet Tarifleri isimli eserinde bulunan tarifler, toksin atımına yardımcı olan besin bileşimleri ve düşük kalorileriyle midenizi hafifletirken, sindirim sisteminizi de gülümsetecektir. Uzman bir sağlık ekibi tarafından farklı bir formatta hazırlanan eser; çorbalar, kahvaltılıklar, yemekler, salatalar, pastalar, tatlılar, içecekler, ANTITOX Sözlüğü ve ANTITOX Kütüphanesi bölümlerinden oluşmaktadır. Sağlıklı ve pratik tariflerle hazırlanan bu eseri çok seveceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-30
DOSYA BOYUTU:
8,76
ISBN:
6059883771
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Meltem Açıkel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Antitox PDF

Antitox harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Meltem Açıkel. Okuyabilirsin Antitox sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak bu ürünü araştıran diğer bireylere yardımcı olabilirler ... Antitox Nedir ? Zararları Var Mıdır? - Kilo ve Diyet - Zayıflamak İçin... ... . Antitox damla, 30 ml lik şişelerde ambalajlanan ve unisex kullanıma uygun olarak üretilen bir üründür. Orjinal ürün ve uygun fiyat garantisiyle Antitox Damlası BURADA ! Antitox Damlanın Zayıflamak İçin Kullanımı. Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan antitox damla zayıflama konusunda oldukça etkili bir üründür. Antitox. 145 beğenme. Founded 1989 #Lineup Andree Körber (d) Thorsten Krosch (g) Alexander Göppert (b,v) Christopher V ... Antitox Damla 30 Ml - Antitox Damla 30 Ml ... . Antitox. 145 beğenme. Founded 1989 #Lineup Andree Körber (d) Thorsten Krosch (g) Alexander Göppert (b,v) Christopher Vazansky(g). Contact ...