acem2019delhi.com

Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim

Responsive image
Işletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi,finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır. Günümüzde işletme yöneticilerinin finansal kaynaklara ulaşmada çok sayıda aletrnatife sahip olduğu, farklı özelliklere sahip kaynak türleri arasında seçim yapabildiği, yatırım kararlarında yerel faktörlerin yanısıra global faktörlerin dedikkate alındığı, finansal yönetimde farklı bakış açılarının hakim olduğu bir süreç yaşanmaktadır. Bu kitap, finansal kararların alınmasında işletmeyle alakalı çevrelere ve öğrencilere destek olmak amacıyla hazırlanmış, önceki baskılar çeşitli finansman problemlerinin algılanması ve çözümüne bu anlamda büyük katkı sağlamıştır. Kitapta finansmanın her alanine ait yoğun problem anlayışı korunmuş, bunun yanısıra konuların teorik altyapıları da derinliğine anlatılmaya çalışılmıştır.Kitabın İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları tarafından yapılan bu yeni baskısında metin genişletilmiş ve çözümlü yeni problemler eklenmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-11
DOSYA BOYUTU:
3,99
ISBN:
6053992325
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yrd.Doç.Dr. İsmet Aksöyek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim PDF

Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yrd.Doç.Dr. İsmet Aksöyek. Okuyabilirsin Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eri ve nasıl çözebilecekleri konusunda alışkanlık kazanmış olacaklardır ... Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim ... . 46.30 TL. İşletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi, finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır. Kürşat YALÇINER (Doç. Dr.), İsmet AKSÖYEK. İşletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi, finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve... 37.04 TL. Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim'in, İstanbul Bilgi ... Finansal Yönetim Teori ve Çözümlü Problemler - Osman Okka ... ... 37.04 TL. Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim'in, İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları tarafından yapılan 2. baskısında metin genişletilmiş ve çözümlü yeni problemler eklenmiştir. Kürşat Yalçıner tarafından kaleme alınan Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim Pdf Oku i...