acem2019delhi.com

Sır Bende

Responsive image
Masal ülkeleri düşleyenlere, gerçek aşkın varlığına inananlara,“Sır”denince lal olup ömürlük bilenlere,Yaraların güçlendirdiği kadınlara, yara açmayan adamlara,Emanetim size, demek için yazıldı.Büyüden korkmayanlara, büyülendikçe büyüyenlere,Rüya ile gerçeği, hayal ile hayatı bir arada yaşayanlara,Aşktan yananlara, aşka küsenlere, ömrü hiç gibi geçenlere,Deva olsun, derman olsun, diye yazıldı. Aşk olsun; okuyanabüyüsü bulaşsın,esrarını kendinde bulsun, demek için yazıldı.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-05
DOSYA BOYUTU:
8,21
ISBN:
9751039101
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özlem Binel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sır Bende PDF

Sır Bende harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özlem Binel. Okuyabilirsin Sır Bende sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n varlığına inananlara, "Sır" denince lal olup ömürlük bi ... Sır Bende Özlem Binel ... . Sır Bende. KAPAT. %30 indirimli. Sır Bende book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Sır Bende by Özlem Binel. Yerli Roman. Sır Bende. Sır bende. Barkod 9789751039101. Stok Durumu TÜKENDİ. 23.61 TL. Masal ülkeleri düşleyenlere, gerçek aşkın varlığına inananlara, "Sır" denince lal olup ömürlük bilenlere, Yaraların güçlendirdiği kadınlara, yara açmayan adamlara, Emanetim size, demek için yazıldı. ... Sır Bende | bkmkitap.com ... ....